Trabzon Bayburtlular Derneği’nden Belediye Başkanlarına Ziyaret

  • Haberin Tarihi: 17 Nisan 2019
  • Bu haber 322 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Trabzon Bayburtlular Derneği’nden Belediye Başkanlarına Ziyaret

 

Trabzon Bayburtlular Derneği Başkanı Sadettin Okay, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte 31 Mart yerel seçimleri sonrası Bayburt il, ilçe ve beldelerinde seçilen Belediye Başkanlarını ziyaret ettiler.

Dernek Başkanı Sadettin Okay, Yönetim Kurulu Üyeleri Şenol Kılıçaslan, Arif Azak, Orhan Şimşek ve Cüneyt Keskin ilk olarak Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci’yi ziyaret ettiler.

Trabzon Bayburtlular Derneği Başkanı Sadettin Okay, “Geçmiş dönemlerde Başkanımız Hükmü Pekmezci ile çok güzel çalışmalar yaptık. Kendisi bizim etkinliklerimize katıldı ve destek verdi.  Derneğimizin adı üstünde dayanışma, yardımlaşma ve kültür derneği tamamen gönüllülük esasına dayalı bir faaliyet içeriyor” ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, ise, “Bu şehir hepimizin, bugün biz buradayız yarın bizden sonra gelecek olan nesiller bu görevleri devam ettirecekler. Bizler özellikle yakın olan komşu illerde bulunan derneklerimiz ile ilişkilerimizi geliştireceğiz. Eskiden beri Trabzon Bayburtlular Derneği ile iç içeyiz bu anlamda yaptığınız hizmetlerden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum. Bize düşen her konuda yanınızda olacağımızı bilmenizi isterim” dedi.

Trabzon Bayburtlular Derneği Yöneticileri Bayburt Belediyesi’nin ardından sırasıyla Arpalı Belediye Başkanı Abdurrahman Polattimur, Aydıntepe Belediye Başkanı Haşim Şentürk, Aydıntepe Kaymakamı Mustafa Akın, Demirözü Belediye Başkanı Arslan Gürer ve Gökçedere Belediye Başkanı Yavuz Bakır’ı ziyaret ettiler.

Yapılan ziyaretlerde Trabzon Bayburtlular Derneği Başkan Yardımcısı ve Bayburt Üniversitesi Öğretim Görevlisi Şenol Kılıçarslan, önümüzdeki aylarda Trabzon’da yapılması planlanan Bayburt’un tanıtım etkinliği hakkında Belediye Başkanları’na bilgi verdi.

Not: Görüntüler dernek tarafından çekilmiştir.

 

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.