Bakan Naci Ağbal Toplu Açılış İçin Memleketinde

 • Haberin Tarihi: 7 Nisan 2018
 • Bu haber 1111 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
Bakan Naci Ağbal Toplu Açılış İçin Memleketinde

Hafta sonu memleketine gelen Maliye Bakanı Naci Ağbal, geçtüğimiz hafta genel kurul yaparak seçilen Bayburt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman Seyhan’ı ve Bayburt Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Halil İbrahim Yöney’e hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

Ziyaretlerin ardından Demirözü ilçesine geçen Ağbal burada yapımı tamamlanan eğitim, belediyecilik, gençlik ve tarım alanlarında 20 milyon liralık 15 yatırım için toplu açılış törenine katıldı.

Bakan Ağbal, burada yaptığı konuşmada ilçede yatırımları anlatarak Bayburt’un her alanda değişim ve dönüşüm yaşadığını söyledi. Eğitimden sağlığa, tarım ve hayvancılıktan, yükseköğretimden gençlik hizmetlerine kadar her alanda Bayburt’ta ve 81 ilde gece gündüz hükümet olarak çalıştıklarını ifade eden Ağbal, “16 yılıdır yapılan bu hizmetler Türkiye’yi her anlamda değiştirdi, dönüştürdü. Türkiye artık yaptığı projelerle dünya çapında mega projeler yapabilen az sayıda ülkeden birisi oldu” dedi.

Ağbal, Demirözü ilçesinde Hüseyin-Nusret-Resul Beyler Demirözü İmam Hatip Ortaokulu’nun bahçesinde düzenlenen toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada, eğitim, belediyecilik, gençlik ve tarım alanlarında 20 milyon liralık 15 yatırımı tamamlayarak vatandaşın hizmetine sunmanın haklı gururunu hep birlikte yaşadıklarını söyledi.

Yatırımların ilçenin gelişmesine katkı sağlayacağına inandığını belirten Ağbal, Hüseyin-Nusret-Resul Beyler Demirözü İmam Hatip Ortaokulu’nun arsasını bağışlayan hayırsever Orhan Ersen’e ve okulun yapımını üstlenen Murat Bayburtlu, Bilgin Çınar, Okay Muslu ve Musa Akdağ’a teşekkür etti.

Denirözünde düzenlenen programının ardından Aydıntepe ilçesine geçen Ağbal , AK Parti Aydıntepe Kadın Kolları Başkanlığının açılışında yaptığı konuşmada, teşkilatın yeni mekanının hayırlı olmasını dileyerek, burada güzel hizmetler yapılacağını inandığını söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sık sık “gönül köprüleri kuralım” ifadesini kullandığını anımsatan Ağbal, “AK Parti olarak hizmet yapma noktasında bir sıkıntımız yok. 16 yıldır ülkemize hizmet ediyoruz. Yollar, köprüler, barajlar, tüneller, okullar, hastaneler yaptık. Türkiye’yi baştan aşağıya değiştirdik. Dolayısıyla vatandaşın yapılan hizmetler noktasında büyük memnuniyeti var.” diye konuştu.

Maliye Bakanı Naci Ağbal’ın her iki ilçeyi ziyaretlerine Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan, AK Parti Bayburt Milletvekili Şahap Kavcıoğlu, Belediye Başkanı Mete Memiş, AK Parti Bayburt İl Başkanı Fatih Yumak, AK Parti Bayburt Kadın Kolları Başkanı Dilek Ünver Atamer, İl ve İlçelerdeki AK Parti teşkilatlarının başkan ve yöneticileri katıldı.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

 

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

 • Bayburtlu Salih
  8 Nisan 2018 13:04

  Bayburt a ve ülkeye hizmeti geçen herkese teşekkür ediyorum.
  Sn Bakanımıza , özellikle Bayburt siyaseti içerisinde kendisinin, hizmet getirme noktasında diğer siyasetçilerimizden bir ,iki adım önde olduğunu ve bu çabalarının artarak devam etmesini arzu ediyorum.
  Bu çabaların özellikle Bayburt a hizmet olarak gelmesi elzem olan, hem Bayburt için, hem ülkemizin katma değeri için önem arz eden “TREN YOLU PROJESİNİN ” TAMAMLANARAK FAALİYETE GEÇMESİ VE ARTIK BAYBURT UN DA VERGİSİNİ DAHA FAZLA ÖDEYEN,DAHA FAZLA İHRACAT YAPAN İL OLMASI YOLUNDAKİ , TREN YOLU PROJESİNİN HAYAT BULARAK HEM SANAYİLEŞMENİN BAŞLAMASI İLE KARADENİZ DEKİ VE DİĞER LİMANLARA , HEM DE YURT İÇİNE VE YURT DIŞINA İPEK YOLU İLE YİNE ANADOLU TOPRAKLARINDAN GİDEREK GELİŞİMİN TAMAMLANMASININ SAĞLANMASI İÇİN NE DİYORUZ.
  TERN YOLU OLMAZ İSE OLMAAAAZ!!!
  HERKESE SAYGILARIMLA

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.