DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Bayburt -4°C
Kar Yağışlı

MHP Milletvekili Aday Adayı Karaoğlu İddialı Konuştu

MHP Milletvekili Aday Adayı Karaoğlu İddialı Konuştu

Dr.Karabey Kadri Karaoğlu Milliyetçi Hareket Partisi Bayburt Milletvekili Aday Adaylığını basın toplantısıyla resmen açıkladı.

İl teşkilatı binasında yapılan ve çok sayıda partilinin katıldığı basın toplantısında ilk konuşmayı İl Başkanı Süleyman Burç yaptı. 7 haziran 2015 tarihinde yapılacak olan seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi olarak Bayburt’ta iki milletvekiline talip olduklarını vurgulayan Burç, ” Partimizin fikrinde rant, para ve maddiyat malesef yoktur. Bu hareket 46 yıldır sizler gibi dava arkadaşlarımızın harçlıklarıyla buralara gelmiştir. Haram lokma yemedik, helal lokma ile cebimizdeki simit parasını Milliyetçi Hareket Partisine vererek geldik. Bu nedenle bizler Bayburt’ta ranta değil Allah rızası için hizmete talibiz. 7 haziran seçimleri Türk Milletinin geleceğini onaylayacak bir seçimdir. Seçimler sonrasında inşallah bu milleti bölmek isteyenlere Cenabı Allah fırsat vermeyecektir” diyerek konuşmasını devam ettiren Milliyetçi Hareket Partisi il Başkanı Süleyman Burç daha sonra sözü Milletvekili Aday Adayı olan Dr.Karabey Kadri Karaoğlu’na bıraktı.

MHP’den Milletvekili Aday Adaylığını resmen açıklayan Dr.Karabey Kadri Karaoğlu’nun  açıklaması şöyle;

“Bayburt’ta doğan, burada ikamet edip yaşamını burada sürdüren ve 12 yılı İl Sağlık Müdürlüğü görevinde olmak üzere 22 yıldır bu toprakların insanına hizmet eden bir hemşehriniz olarak karşınızdayım.

Aynı zamanda bu şehrin insanına fazlasıyla hak ettiğine inandığım hizmeti sunabilmek için mücadele vermiş ve bu mücadelenin bedelini her alanda fazlasıyla ödemiş Bayburt sevdalısı bir kardeşinizim.

Havasını birlikte soluduğumuz,yağmurunda birlikte ıslandığımız, ayazında birlikte üşüdüğümüz  bu şehrin güzelliklerinin yanında bütün imkân ve imkânsızlıklarını birlikte yaşıyoruz. Üniversite eğitiminden sonra bütün mesleki yaşamını Bayburt’ta geçirmiş, bürokrasiden gelen bir  kardeşiniz olarak Bayburt’un her türlü meselesini bütün boyutlarıyla çok iyi bildiğimi belirtmek istiyorum. Mesleki kariyerim de dâhil olmak üzere hayatımın her döneminde toplumla iç içe oldum.

Gerek İl Sağlık Müdürlüğüm döneminde gerekse de hekimlik mesleğim boyunca köyünden kentine, memleketimin en ücra köşesine varıncaya kadar, genciyle yaşlısıyla yediden yetmişe hemşehrilerimiz arasında hiçbir ayrım gözetmeksizin hak ve eşitlik temelinde hizmet etmeye çalıştım ve milletimin beni emanetçi olarak oturttuğu makamımın kapısını herkese açık tuttum. Bunu yaparken de milletimin hayır duasından başka hiç bir şey beklemedim.

Aday adaylığımın söz konusu olduğu andan itibaren  kamuoyunun her kesiminden şahsıma gösterilen teveccühle, emeklerimizin ve alın terimizin hemşehrilerimiz  nezdinde zayii olmadığını gördüm. Bundan büyük bir mutluluk ve şeref duydum. Bütün bu emek ve çabalarımız inşallah Cenabı Hakk katında da zayii olmaz.

Bugün ekonomik ve sosyal kalkınmışlık açısından ülkemizin bir çok İlinden geride olan ama o illerin bir çoğundan daha fazla hizmeti hak ettiğine inandığım Bayburt’umuza en az diğerleri kadar hakkı olan hizmeti siyasette de sunmak gayesiyle, önce Allah’a, sonra teşkilatıma ve milletime güvenerek, çocukluk çağlarımdan itibaren mensubu olmaktan büyük onur duyduğum Milliyetçi Hareket Partisinden 25. Dönem Milletvekilliği Aday Adaylığımı açıklıyorum. Rabbim bizi sevenlerimize ve sevdiklerimize karşı mahcup etmesin.. Allah yar ve yardımcımız olsun.

Vatana ve millete hizmetin Hakka hizmet olduğunu bizlere içinde yetiştiğimiz kültürümüz öğretti. Her birimiz eğitimlerimizi tamamladıktan sonra üzerimizde büyük hakkı olan bu millete hizmet etmeyi en büyük borcumuz olarak bildik.

Meslek hayatım boyunca hep bu şuur ile görev yaptım. Şimdi bu hizmet anlayışıyla siyaset alanında da, doğduğum, büyüdüğüm ve ekmeğini yediğim bu şehre hizmet vermek için yola çıktım. Genel merkezimizin adaylık takdiri ile birlikte, uzun süredir üzerinde çalıştığımız projelerimizi tüm detaylarıyla siz çok değerli hemşehrilerimin bilgilerine ve görüşlerine sunacağım.

Bu vesileyle 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak milletvekilliği seçimlerinin ülkemize ve Bayburt’umuza şimdiden hayırlı sonuçlar doğurmasını temenni ediyorum. Katılımlarınızdan dolayı tekrar teşekkür ediyor ve hepinizi saygıyla selamlıyorum” 

Dr. Karabey Kadri Karaoğlu Kimdir:

1966 yılı Bayburt doğumlu olan Dr. K. Kadri Karaoğlu İlk Orta ve Lise öğrenimini Bayburt’ta tamamladıktan sonra girdiği Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektronik Mühendisliği bölümünden 2.sınıfta ayrılarak kazandığı İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde Tıp eğitimi aldı ve bu fakülteden 1993 yılında mezun oldu.

1993-1996 yılları arasında Bayburt Arpalı Beldesi sağlık ocağında doktorluk yapan Karaoğlu askerlik görevini 1996-1997 yıllarında 248.dönem Yedek Subay Adayı olarak Diyarbakır, Kulp ve Hani’de tamamladı. Askerlik görevinden sonra 1997 yılında Bayburt Sağlık Müdürlüğü Bulaşıcı Hastalıklar Şube Müdürlüğü görevine atanan Dr. Kadri Karaoğlu 1998 yılında İl Sağlık Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.

1999 yılında İl Sağlık Müdürlüğüne atanan Dr. Kadri Karaoğlu, 12 yıl boyunca başarı ile yürüttüğü görevinden 10.03.2011 tarihinde istifa ederek MHP Bayburt Milletvekili Aday Adayı oldu. Bayburt’un tek vekille temsil edildiği 24.dönemde aday olamayan Karaoğlu Bayburt Kanser Erken Teşhis ve Eğitim Merkezi (KETEM)’de baştabip olarak hekimlik mesleğine geri döndü.

İl Sağlık Müdürlüğü ve Kanser Erken Teşhis ve Eğitim Merkezi baştabipliği dönemini içeren 18 yıllık yöneticilik kariyeri boyunca yurt içinde ve yurt dışında birçok araştırma ve çalıştaya katılan Karaoğlu bu süre içerisinde ilde sağlık alanında birçok projeyi başarılı bir şekilde hayata geçirmiştir.

Dr. Kadri Karaoğlu İl Sağlık Müdürlüğü görevi sırasında ildeki 1.ve 2. basamak sağlık birimlerinde fiziki mekânların nicelik ve niteliklerinin iyileştirilmesi ve sağlık hizmet kalitesinin yükseltilmesi amacıyla gerçekleştirdiği çalışmalarla ilin sağlık hizmetleri altyapısına ve ilde istihdama büyük katkılar sağlayan çalışmalar yürütmüştür. Bu kapsamda da kamu kaynaklarının dışında gerek Avrupa Birliği Hibe Programları gerekse de Devlet Planlama Teşkilatı SODES Programı çerçevesinde projeler hazırlayıp kabul edilen projeleri, il sağlık müdürü olarak başarıyla hayata geçirmiştir. Bu çalışmalar sonucunda ilde tedavi edici ve koruyucu sağlık hizmetlerinde kalite standartları artmış ve bir ülkenin gelişmişlik göstergelerinin en önemli kriterlerinden birini teşkil eden anne ve bebek ölümlerinde yaşanan azalma ile önemli bir başarı elde edilmiştir.

Dr. Kadri Karaoğlu bütün bu çalışmaları yürütürken toplumun tüm kesimleri ile kurduğu iyi ilişkiler ve özellikle daha önce kırsal alanda zayıf olan sağlık hizmetlerinin buralarda yaygınlaştırılması ile toplum nezdinde geniş bir kesimde takdir toplamıştır. Bu çalışmaları sonucunda da Bayburt Gazeteciler Cemiyeti tarafından ‘’2005-2006 Yılı En Başarılı İl Müdürü’’ seçilmiş ve ödüllendirilmiştir.

Çocukluk çağlarından itibaren Ülkücü hareket içinde yetişen Dr. Kadri Karaoğlu gerek Ülkü Ocakları bünyesinde gerekse de yükseköğrenim gördüğü Cerrahpaşa Tıp Fakültesindeki öğrencilik yıllarında Ülkücü harekette etkin görevler almış, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi öğrenci teşkilatı başkanlığı yapmıştır. Aynı dönemde Fındıkzade Ülkü Ocakları kurucu üyesi ve kurucu başkan yardımcılığı görevlerini yürütmüştür… Diğer taraftan Karaoğlu ilde gerek resmi komisyonlarda gerekse de sivil toplum örgütlerinde çeşitli düzeylerde görevler ifa etmiştir.

Meslek yaşamı boyunca görev yaptığı her kademede halka hizmetin Hakka hizmet olduğu düsturuyla çalışmalarını yürüten Dr. Kadri Karaoğlu Ülkücü kimliği, tecrübesi, bilgi, birikim ve donanımı ile Bayburt’a ve ülkesine siyasi alanda da hizmet edebilmek amacıyla 09.02.2015 tarihinde Kanser Erken Teşhis ve Eğitim Merkezi baştabipliği görevinden istifa ederek Milliyetçi Hareket Partisinden Bayburt Milletvekili Aday Adayı olmuştur.

Bayburt’un sosyal ve kültürel hayatında derin iz bırakmış ve 2000 yılında dönemin MHP Belediyesi ve Belediye Meclisi tarafından Bayburt merkezde yaşadığı semtte bir caddeye adı verilmiş olan merhum şair ve araştırmacı Arif Nevzat Karaoğlu (Şaşkuni Baba)’nın üçüncü oğlu olan Dr. Kadri Karaoğlu, Dr. Gülseren Karaoğlu ile evli, Ahmet Sencer, Ayşe Selcen ve Alper Seha adlarında üç çocuk babasıdır. Amatör düzeyde uzak doğu sporlarıyla ve Halk Müziği ile ilgilenmekte ve orta düzeyde İngilizce bilmektedir.

MHP Milletvekili Aday Adaylı Karaoğlu İddialı Konuştu 1 MHP Milletvekili Aday Adaylı Karaoğlu İddialı Konuştu 2 MHP Milletvekili Aday Adaylı Karaoğlu İddialı Konuştu 3

YORUMLAR

 1. talha dedi ki:

  değerli arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum birbirinden değerli yorumlarınız için inşallah bu düşüncede olan gençler olarak bizler memleketimizin çantada keklik olmadığını akpye hatırlatacağız ha bir de can isimli arkadaşa şunu demek istiyorum ey can sen bu bayburtun bu halinden memnun musun 13 senede çehresi değişen illeri bi dolaşmanı tavsiye ederim git erzincana erzuruma trabzona rizeye sonra da bayburta gel ve durumu kıyasla bir de o memleketin insanının akpye desteği ile bayburtun akpye desteğini kıyasla devletin önemli noktalarında kaç tane buralardan adam var bir de bayburtlu kaç adam var bi araştır bu akp bayburtludan yüksek oranda oy aldı ama karşılık olarak tuncelinin hakkarinin bile gerisinde kaldık en çok göç veren il olduk en az yatırım alan il olduk akpye sesimizi yükseltmek zorundayız bi örnek vereyim sana istanbulda çok sayıda bayburtlu var 1 tane bayburtlu belediye başkanı yok 4 tane rizeli 4 tane trabzonlu 3 tane erzurumlu belediye başkanı var arkadaşlar biz bayburtlular olarak iktidara ağır bi cevap vermeliyiz enayi olmadığımızı anlaması gerekir bizi kazanmanın çok kolay olmaması gerektiğini göstermek zorundayız bu gidişle bayburt diye bir yer kalmayacak lütfen bu konuda duyarlı olalım arkadaşlar hepinize saygılar çok değerli fikirlerinizden dolayı .

 2. VEYSEL YİĞİT dedi ki:

  Sizin için hayırlı bir sonuç olur.
  Fakat birşey belirtmek istiyorum ülkemiz şu an bir bilinmeze doğru giderken birlik beraberlik içinde olmamız gerekiyor bunun içinde bazı partiler ittifak yapılması gerektiği konusunda beyanatlar verdi gönül isterki bu ittifak olsun AKP ye ve diğerlerine bir ders verilsin fakat Sayın genel başkanınız Devlet BAHÇELİ bey bu ittifakın önünü kesecek beyanat verdi bu durum beni ve bu ittifakı isteyenleri çok üzmüştür bu MİLLİ veya HİLAL ittifakı olmazda 7 Haziran seçimlerinde bazı odakların istediği gibi bir sonuç oluşursa ve ülkemizin gerçekten bir bilinmeze doğru götürülecek,bu durum olursa burada vebal sahibi DEVLET BAHÇELİ BEY olacaktır .
  MHP-SP-BBP İTTİFATI BU ÜLKENİN KURTULUŞU OLACAKTIR.

  İkiz yeğenlerimin adı da Selcen ve Sencer. Dikkatimi çektiği için, bir nebze de katkımız olsun, dedik.

 3. irfan dedi ki:

  hakan69 birader devlet bey herkese kapımız açık dedi görüşülebilir durumlar bunlar ama peşinen ittifak olmazsa devlet beyi suçlaman doğru değil bence nelerin konuşalacağını bilmiyoruz bile Bence biz bayburt olarak önce Kadri beyin yanında itifakımızı kuralım saygılar hakan69

 4. hakan69 dedi ki:

  Kadri hocam tebrik ediyorum inşaAllah sizin için hayırlı bir sonuç olur.
  Fakat birşey belirtmek istiyorum ülkemiz şu an bir bilinmeze doğru giderken birlik beraberlik içinde olmamız gerekiyor bunun içinde bazı partiler ittifak yapılması gerektiği konusunda beyanatlar verdi gönül isterki bu ittifak olsun AKP ye ve diğerlerine bir ders verilsin fakat Sayın genel başkanınız Devlet BAHÇELİ bey bu ittifakın önünü kesecek beyanat verdi bu durum beni ve bu ittifakı isteyenleri çok üzmüştür bu MİLLİ veya HİLAL ittifakı olmazda 7 Haziran seçimlerinde bazı odakların istediği gibi bir sonuç oluşursa ve ülkemizin gerçekten bir bilinmeze doğru götürülecek,bu durum olursa burada vebal sahibi DEVLET BAHÇELİ BEY olacaktır .
  MHP-SP-BBP İTTİFATI BU ÜLKENİN KURTULUŞU OLACAKTIR……………………………………

 5. .47 oy oranı karşısında kıymeti olmayan bayburt dedi ki:

  güzel yorumlar okudum bende kendi fikrim eğer biz 2011 seçimlerinde ak partiye %64 oy verdik ve burdan yüksek miktarda oy çıktı ve istediklerini aldıysalar ne güzel soru işareti hakkariden %16.47 oy alıpta bir tane milletvekili bile çıkaramadığı halde yatırımlar oluk oluk akıtıldığı hakkari bayburttan daha çok yatırım alıyor oysa oy vatansa vatan milletse millet halksa halk inaçsa inaç sevgiyse sevgi dürüstlükse dürüslük bayrağına sahiplikse bunların hepsinde türkiye genelinde e önde olduğunu düşündüğüm tek şehir ve halk yine BAYBURT çıkar neden devletin yatırımları milletvekili çıkaramadığı şehir bizden daha üstün yatırım alıyor bunu bayburtlu olarak kendimize sormak lazım biz ne polisimize ne askerimize nede devletin malına zarar verecek yada bayrağımız dalgalanmasını engelleyecek bir provokatörlük bir eylem yapmıyoruz.BİZ VATAN ve TOPRAĞIN ne olduğunu gayet iyi biliyoruz . buna biz ne zaman sesimizi yükselteceğiz yada tepkimizi koyacağız bu ülkenin bir BAYBURT şehri olduğunu devlete hatırlatacağız. şunu benim kendi gözlemlerim ile yada medya ve gazeteleri takip ederek AK parti hangi ilden az oy almışsa daha çok istihdam ve yatırm ve devletin bütün imkanlarını kullanarak o ili bir sonraki seçimde kazanmak için elinden geleni yapıyor bizde bayburt ve bayburtlu olarak %2 oy verelim bayburtlunun tepkisini ankara görmesini sağlayalımki yanlışı nerde yaptıklarını araştırsınlar okadarmı bizim değerimiz 2011 YILI seçimlerinde %64 değerinde bir bayburt oy kitlesi almış ve %16 değerinde bir oy almış hakkari karşısında hükümet bu kadarmı görüyor gözünde bayburttu 07.06.2015 tepkini vermezsen yattırım ve hizmetlerin herzaman olduğu gibi yine akpartinin az oy aldığı yerlere oluk oluk akıtılacağını gayet iyi biliyoruz. ya 08.06.2015 tarihinde ya ankara seni konuşacak BAYBURT yada 08.06.2015 -08.06.2019 yılları arası 4 yıl uyutulup unutulup seçim zamanı hatırlanacaksın BAYBURT karar senin .YA DİRİLEÇEKSİN YADA UYUTULACAKSIN . 25 tane vekilden ise 1 tane vekilim olsun yüreği ve kalbi halkı için ömrünü vatanı için memleketi için canını esirgeyemen hizmet yolu gerçekten hak yolu olduğunu bilsin yüreği cesareti ve yumruğu sert olsun bize birtanede yeter . 25 tane fazla bize 07.06.2015 seçimlerimiz önce vatanımıza ve sonrada bayburttumuza hayırlı olmasınını temnni ederiz inşallah BAYBURTTUN yüreği kazanır

 6. halil dedi ki:

  Can bey ikinci yazında yüce divanla ne alakası var yazmışsın diğer eleştirilere cevap verememişsin ben bayburttan bahsediyorum demiş ama mhp nın 3,5 yılını eleştirmeye çalışmışsın 🙂 kendinle bu kadar çelişki içine düşeceğine sende gel KADRİ beye destek ver bu şehrin senin desteğine de ihtiyacı var

 7. tufan dedi ki:

  can:ülkücülerin saflarında samimi olan herkese yer vardır.Bayburt gibi kadirşinas bir toplumdan geldiğimiz için gerçekten bu memlekete faydası dokunacak olan Dr.Kadri KARAOĞLU ‘na her türlü desteği vereceğiz.

 8. PUSAT dedi ki:

  canım benim kadri hoca bayburtta çok şey yapar mesela bak aday adayı olması bile 500 kişiyi işe aldırdı korku buya seninde karnının ağrısı ne bilmiyorum dün şahabın yanında olanlar bugün kadri beye destek veriyorsa dün saaddete olanlarda akpye destek veriyor ne yapalım şimdi suçmu günah mı bu konu hakkında bi ayet mi var biz bilmiyoruz canım benim kadri beye bayburttaki her partili insan destek veriyor vermeyede devam edecek senin normal siyasette işi olmayan bi seçmenden farkın var belli ki ya akp aday adaylarından birisin yada yakınısın

 9. can dedi ki:

  kadrı karaoglu ne yapabılir kişiliğine kmsenın soz etmem ama ruya alemınde yasamayın akpartı aday adayları daha sız kesın gozuyle bakıyorsunuz ama bılmedıgınız bır gercek var kadrı hocayı ankara lıste bır yapmayacak gelıcek kısı de bellı sımdıden soyluyorum hocanın reklamını yapanlar dun sahap kavcıoglu ıle aynı saftaydı 🙂 ne iş ben bayburttan bahsedıyorum sız yuce dıvanlardan bayburt ıcın konusun artık dıorsunuz ya bende atıfta bulundum sızlere

 10. tufan dedi ki:

  can isimli arkadaşa sesleniyorum mhp kendine atılan suçları yüce divanda akladı.Peki siz sadece adı ak olanlar başınıza ne iş gelse dış güç paralel vs. 12 yıllık hizmet süresince parti ayrımı yapmaksızın hizmet verdiği memleketinde ne hizmeti diyorsun, ülkücülerin birey olarak mücadele ettiği yerde siz müzakere ettiniz işte hizmet farkı

 11. serdar dedi ki:

  konuşmayı dinlemedin mi can dinlemediğin belli de 22 tane aday adayı olan akp’lı abiler kardeşler ne açıkladı biri imar faciası diyor bayburtta biri yumruğumu atacam diyor biri bayburtta yatırım yapılırda muhalefet proje üretmiyor diyor :))) ya buna gülerler kardeşim 22 tane millet vekili aday adayı çıkmış belediyede de bi o kadar aday adayı vardı akp nın bu kadar insan üretmekten yoksunuz e bırakında üretenler iş başına gelsin Valla akp ye oy vermiş her kardeşimin artık iyi düşünmesi gerektiğini söylüyorum bayburttan farklı bir sesin yükselmesi şart netice hepimiz bu vatanın evladıyız ARTIK YETER AKP demeliyiz

 12. kürşat dedi ki:

  can rumuzlu arkadaş bir seyden haberin yok konuşma bari saygıdeğer hocam şimdiden yapacaklarını açıklayacak hemen hocamın projelerini mi çalacaksınız nasıl sa mayanızda var çalmak nasip olur da adaylığı kesinleşirse o zaman görürsün projeleri. 22 adayın ne projeler le aday adaylıklarını açıkladıklarınada bir dön bak.ne projeler ne projeler ha ha ha… çalmaktan vazgeçin artık … çalmakta üstünüze yok belediye seçimlerinde de idris aydın ın projelerini olduğu gibi açıklamıştınız utanmadan…

 13. sessiz çığlık dedi ki:

  can bey ülkücülerin bu ülkeye verdiğinin provasını bile yapamazsın sen kardeş daha dün Ege üniversitesinde açılımınızın meyvesi olan pkk terörünün her yere yayılması üniversitelerin eğtim yuvasından çıkıp terör yuvasına dönemsini en gellemek için duvarlarında pkk paçavraları ve apo şerefsizinin resimlerini indirmek için şehit olan Fırat kardeşimizin bir damla kanına denk gelecek hiç birşey yapamazsınız yüreğin yetmez

 14. pusat dedi ki:

  canım çiğerim sen 13 yılda yıktığına bakmadan 3 yıllık ve 3 partili iktidarın eleştirisini yapacak kadar müsrifsin sen yüce divana göndermemek için deli divane olunan bakanları sen Allaha şirk koşacak kadar aymazlaşanların sen peygambere kibir atfedenleri sen ayeti kerimeyi alaya alanları sen kürdistan diye nara atanlara verdiğin tavizleri sen bakanların arsaları nasıl götürtüklerini sen dolar fırlasın ve dışarıdaki nakit dolarlarını seçime yakın yurt içine sokup vurgun yapıp batmak üzere olan şirketleri kimlerin şimdiden almayı planladığını görmemek için iki elinle gözlerine sım sıkı bastıransın ama bu millet gözünü açıyor umarım can ım ciğerim sende o vicdanının derinliğinde ki sesi dinlersin artık

 15. CAN dedi ki:

  40 yıllık dava dıorsunuz da hocam sormazlarmı ulke için mhp ne yapmış veya 3,5 yıl ıktıdarda kaldınız ne yaptınız da dava dan bahsedıyorsunuz allah aşkına secım öncesı konusmussunuz hanı bayburt ıcın ne yapcaksınız bolumu nerde bulamadık 13 yılda ulke de hıcmı olumlu bır yatırım gormedınız de hep eleştiri yapan bır zıhnıyetle kısılıgınızı zıtlaştırıyorsunuz yanındakilerden birileri sahap kavcıogluyla çorbasına kepçe tutuyorlardı ne davası bu…

 16. rıdvan dedi ki:

  Sayın hocam çıktığınız bu kutlu yolculukta YÜCE MEVLAM yar ve yardımcınız olsun.Sizi Bayburt tanıdı bildi şimdi türkiye tanıyacak bilecek tüm taraflı tarafsız seçmenler senin yanında olacak ALLAH ın izniyle birilerini şimdiden korkular aldı adeta uykularını kaçırdın sevgili hocam…