Bayburtspor’un Şampiyonluk Kupası Vali Pehlivan’ın Makamında

  • Haberin Tarihi: 15 Mayıs 2019
  • Bu haber 407 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Bayburtspor’un Şampiyonluk Kupası Vali Pehlivan’ın Makamında

 

Bayburt İl Özel İdare Spor Kulübü yönetimi Vali Ali Hamza Pehlivan’ı makamında ziyaret etti.  

Muğlaspor karşılaşmasının ardından düzenlenen törenle şampiyonluk kupasını kaldırarak 2. Lig’e yükselen Bayburt İl Özel İdare Spor Kulüp Başkanı İsmail Ersoy Özbek ile kulüp yöneticileri ziyaret sırasında şampiyonluk kupasını Vali Pehlivan’a takdim etti.  

Kulübün bu günlere gelmesinde büyük emekleri olduğunu belirten Kulüp Başkanı İsmail Ersoy Özbek, Vali Pehlivan’a takıma verdiği desteklerden ötürü teşekkürlerini bildirdi.  

Vali Pehlivan ise elde edilen başarının büyük küçük, genç yaşlı fark etmeksizin takıma her fırsatta sahip çıkan başta Bayburtlu hemşerilerimiz olmak üzere oyuncusundan yöneticisine kadar tüm kulübe ait olduğunu ifade etti. Süreçte gerek oyuncuların gerekse de yönetici ve taraftarların büyük bir inançla yol aldığını dile getiren Vali Pehlivan, “Bu yola yöneticilerimiz, oyuncularımız ve taraftarlarımızla,Bayburtlu hemşerilerimizle birlikte çıktık. Öncelikle şehir takımı olmasını, herkesin sahip çıkmasını hedefledik. Uzun bir maratonun ardından geldiğimiz noktada takımımız şampiyonluğu göğüsleyerek 33 yıl aradan sonra tekrar 2. Lig’e yükseldi. Bu başarı Bayburt’undur, Bayburtlunundur. Verilen emekleri karşılıksız bırakmayan Bayburt İl Özel İdare Gençlik ve Spor Kulübü’müzü yürekten tebrik ediyorum. Şahsım ve ilimiz adına kendilerine teşekkür ediyorum. İnşallah bu başarı 2. Lig’de de artarak devam eder.” diye konuştu. 

Ziyarette İl Özel İdare Genel Sekreteri Hayrettin Koçyiğit, Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Adem Köse, kulüp yöneticileri Şerif Bayram, Ersoy Özbek, Bahattin Yöney ile takım sponsoru An Zentrum Müşteri İlişkileri Yöneticisi Tunahan Karaoğlu yer aldı.

 

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.