UDEF ve İHH’ dan Önemli Açıklamalar

 • Haberin Tarihi: 5 Aralık 2016
 • Bu haber 1311 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
UDEF ve İHH’ dan Önemli Açıklamalar

Bayburt Öğretmen Evinde düzenlenen yemekli toplantıda, Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) 7. bölge toplantısı gerçekleştirildi.

Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) Bayburt temsilcisi Veysel Akbaş ve 7. Bölge Başkanı Başkanı Yüksel Keleş, yurt dışından gelen ve Bayburt Üniversitesinde eğitim gören öğrencilere yönelik önemli bilgiler verdiler. Öğrencilerin barınma sorunu  başta olmak üzere ihtiyaclarına yönelik hizmetler veren federasyonun 7. Bölge Başkanı Keleş, önemli açıklamalar yaptı.

Daha sonda İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) Bayburt Şube Başkanı İlhami Polat, “Halep’e Yol Açın” sloganıyla Acil Un Kampanyası başlattıklarını belirterek, “ Bir dilim ekmeye muhtaç bırakılan kardeşlerimize, kardeşlik görevimizi yapmak üzere Bayburt Halkımızı, resmi kurumları ve STK ları bu kampanyaya destek vermeye davet ediyoruz. Bir  Çuval Un Bedeli 60 Tl dir. Bağış İçin Türk Dünyası Parkında Bulunan Standımız bir ay süreyle bağışlarınızı kabul edecektir.” Dedi.

Yemekli toplantıda yapılan önemli açıklamaların tamamını görüntülerde izleyebilirsiniz.

 

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

 • erzurum25
  8 Aralık 2016 15:20

  Değerli arkadaşlar bu yazıyı paylaşmamda ki sebep, düşünün bir hayır kurumunun işleyişini tamamen hayır sever vatandaşların yardımlarıyla görevlerini ifa ederler.Bu görevlerini yaparken de bildiğim kadar hayır için yapılan yardımları ihtiyacı olan insanlara ulaştırmak bunu yaparken de kurumun maddi ve manevi itibarını korumak. Halep e bir çuval un kampanyası başlatılmış fakat fotoğrafa baktığımda bu programın daha sade olması gerekirken tahminim onlarca çuval un parası harcaması yapılmış fotoğrafa bakıyorum da vatandaş kendi reklamının peşinde bu kurumu siyası rant için kullanıyorlar bunların amaçları bu arkadaşlar.

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.