Cumhuriyet Caddesinde İkinci Etap Şekilleniyor

 • Haberin Tarihi: 1 Nisan 2018
 • Bu haber 566 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
Cumhuriyet Caddesinde İkinci Etap Şekilleniyor

Bayburt şehir merkezinin en yoğun ve tek caddesi olan Cumhuriyet Caddesinde devam eden üst yapı yenileme çalışmasının ikinci etabı şekillenmeye başladı. 

Belediye binasının bulunduğu yerden Pönserek caddesinin başladığı bölgeye kadar yapılacak olan yol ve kaldırım çalışmaları zamanla yarışırcasına devam ediyor. Bu çalışmalar devam ederken, özellikle cadde üzerinde bulunan esnaflar işlerine engel olduğu gerekçesiyle bir an önce çalışmaların bitmesini beklediklerini dile getiriyorlar.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

 

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 4 Yorum Yapıldı.

 • Bayburt lu Salih
  2 Nisan 2018 12:02

  Bayburt Cumhuriyet caddesi gayet güzel oluyor:
  İnşallah diğer cadde ve sokaklarda aynı güzellikte ve alt yapı sorunları halledilerek yapılır,şehir estetik açıdan güzel görünür.
  Alt yapılar yapılarak yapılır ise sök, yap işi olmaz ve israfa sebebiyet verilmez

 • LEVENT
  2 Nisan 2018 14:43

  Yine bayburt usulüne döndük ne güzel başlamıştı
  herşey uyumlu güzel birde baktık sihirli bi el değdi
  askeri araçlara park yeri sonra otele park yeri parti binaları unutulamaz derken şehit nusret çay bahçesi içeri çekildi. yani caddenin biri birine uymadı arkadaş bu memlekette başkan olmakta zor bi işi düzgün yapacam dersen ilk başta senin encümenlerin ve partin karşı çıkıyor sonra kişinin keyfine göre cadde şekileniyor
  sonrada vay efendim çarpık yapılaşma neden var çok basit çarpık caddelerden çarpık sokaklardan kaynaklanıyor
  karasakal veysel düzelteceğim derken 20 yıllık şehit osman arkası hastane etrafı hangi yol nereye çıkıyor bellii değil şimdide genç osman mahallesi eski sanayi mevkii düzeltilecekmiş
  50 yılda bi iş yaptık onuda yine batırdık

 • güzel bayburt
  2 Nisan 2018 16:05

  1. etaptaki kaldırım genişliği aynen korunmalı. Şehir daha yeni şehir görüntüsü almaya başladı. Bu anlayıştan uzaklaşılırsa yazık olur.
  Esnaf işlerimiz azalır diye şikayet ediyor ama gerçekte öyle olmuyor. Esnaf kendi aracını dükkanının önüne çekiyor. Müşteriyi düşünen zaten yok.
  İnşallah yapılanlar uzun süre korunur ve bu heyecan hiç kaybolmaz…

 • GARİP BAYBURT
  2 Nisan 2018 16:23

  15 SENESİ HEBA OLAN GARİP BAYBURT, KALDIRIMIN DAHA YENİ YAPILDIĞI BAYBURT, BU ZAMANA KADAR DİKKATE BİLE ALINMAYAN SEÇİMLER YAKLAŞTIĞI İÇİN GÖZÜ BOYANAN GARİBAN MEMLEKETİM, SADECE OYUNA TALİP OLUNAN ASLA AMA ASLA HİZMETE LAYIK GÖRÜLMEYEN BAYBURT, HEP KANDIRILAN SADECE KANDIRILAN BAYBURT, DAHA DOĞRU DÜRÜST IŞIKLANDIRMA OLMADIĞI İÇİN CAN GÜVENLİĞİNİN OLMADIĞI BAYBURT, 15 SENENİN ÜZERİNE DAHA YENİ YAPILAN KALDIRIMA YOLA VE HASTANEYE BİLE SEVİNEN BAYBURT , AYRICA VERİLEN SÖZLERİ BİLE SORGULAMAYAN HIZLI TRENİN GEÇMEMESİ BİLE İNSANLARI BU KONU ÜZERİNDE KONUŞMAYA SEVKETMEYEN TUHAF İNSANLAR YURDU BAYBURT VATAN MİLLET İÇİN CANININ HİÇE SAYAN İŞ HİZMETE GELİNCE HİZMETİ İSTEMEYEN TALEP ETMEYEN PERİŞAN VAZİYETTE YAŞAYAN BAYBURT, KADERİ DE GELECEĞİ DE KAPKARA OLAN BAYBURT İÇİMDEN GELDİĞİ GİBİ YAZDIM BU ZAMANA KADAR UMURSANMAYAN HER TÜRLÜ SIKINTI DA TEK BAŞINA BIRAKILAN SEÇİM ZAMANI HATIRLANAN BAYBURT ALAY EDİLMESİNE RAĞMEN TEPKİ GÖSTERMEYEN İYİ İNSANLAR YURDU BU HABER BİLE NE KADAR BERBAT BİR HALDE OLDUĞUNU İSPATLAYAN BİR DURUM BİR ŞEHRİN ALTYAPISI DAHA YENİ YAPILIYOR BU MEMLEKETİN ÇALINAN YILLARININ HESABINI KİM VERECEK BU ADALETSİZLİK YERİN DİBİNE BATSIN

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.