Bayburt’ta Cumhuriyet Caddesinin 2. Etabı Tamamlandı

 • Albümün Tarihi: 9 Mayıs 2018
 • Bu Albüm 1037 defa okundu.
 • Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş

 

Bayburt şehir merkezinin en önemli caddelerinden birisi olan Cumhuriyet Caddesinde başlatılan 2. etap çalışmaları tamamlandı.

2017 yılında ilk etap çalışmaları tamamlanan ve 2018 yılın Mart ayında ise 2. etap yapımına başlanan Cumhuriyet Caddesinde çalışmalar tamamlandı. İkinci etap çalışmaları aralıksız bir şekilde devam eden Cumhuriyet caddesinin bir bölümü araç trafiğine açılırken, ikinci bölümünün ise araç trafiğine açılması için birkaç rütuş çalışması kaldı. 2. Etap yapılan bölümde caddenin her iki tarafında araçlar için park yerleri bulunuyor.

Pönserek caddesinin başlangıcına kadar yapımı tamamlanan 2. etap sonrası dört yol mevkisine kadar olan bölümünde ise çalışmalar daha sonra başlayacak.

 

Bu yazıya 4 Yorum Yapıldı.

 • BAYBURT KALESİ
  10 Mayıs 2018 01:30

  1. Etap veya 2.Etap , hayırlı olsun diyoruz…
  bir çiçekle yaz gelmiyor….
  Bayburt’ çok şey yaptık diyenler varsa yanılıyor…
  Bayburt belediyecilikte resmen dökülüyor, sürünüyor…
  Henüz , Bayburt merkeze NEŞTER vurulmadı, BABA YİĞİT’de
  çıkmadı , öyle İRADEDE YOK azacık yüzümüzün kızarması lazım…
  Her şey lafta , yakında gurbetçilerle beraber curcuna ,cümbüş,
  FESTİVALİ başlayacaktır…Yazık, çok yazık….

 • carizma
  10 Mayıs 2018 08:06

  Neden sonra yapılıyor ? buranın yapımına ihaleye çıkılırken orası da dahil değil miydi ? ya da para mı bitti ? Çoruh nehrinin içi niye durduruldu ? Hani pazar yeri 2017 de bitiyordu ? mahalle içlerinin kaldırım ve asfaltları ne oldu yoksa o da mı yattı ? Artık insanlarla dalga geçmeyi bırakın.. bu insanlardan çöp, yol, su ,kaldırım vergisi alıyorsunuz, bu insanlar sizi baş tacı yapıp rekor kırarak ilk sıraya getiriyor. Sonuç ne 500 Metrelik cadde sök yap tüm belediyecilik hizmeti anlayışı bu kadar.. ha eminim bu cadde de sizin değil Bakan beyin başarısıdır. eeee bakanımız var sonuçta bırakın 500 m cadde de yapılsın…

 • Adem
  11 Mayıs 2018 07:44

  Allah hayırlı etsin memleketimize milletimize, emeği geçen herkesten Allah razı olsun. İnşallah bu gibi hizmetlerin devamlı olmasını temenni ediyorum. Son yapılan etap önecki etaptan daha planlı ve güzel yapıldı.

 • Bayburdi
  11 Mayıs 2018 10:53

  Çok güzel bir çalışma oldu, beğenmeyen yoktur herhalde. Bu güzel çalışmanın devamının gelmesini şehrin her yerinde benzer görüntülerin oluşmasını temenni ederiz. Başka önemli bir konu ise Çoruh nehrimiz, şu an ortasında moloz yığınıyla pek hoş durmadığı malumunuz. Gerekli düzenleme tamamlanarak nehrin her iki tarafında yürüyüş alanlarının insanımızın hizmetine sunulmasını bekliyoruz.

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.