Bayburt Kırçiçekleri Anaokulundan Yıl Sonu Gösterisi

  • Albümün Tarihi: 12 Mayıs 2018
  • Bu Albüm 1247 defa okundu.
  • Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

 

Bayburt Kır Çiçekleri Anaokulu Şair Zihni Kültür Merkezinde gerçekleştirdiği yıl sonu etkinliğine yoğun ilgi vardı.

Okul Müdürü Abdulsamet Aslan açılış konusmasında şunları söyledi:

“Okul öncesi eğitim dikkate alındığında anaokullarının çocuklarımızın eğitim sürecinde önemli bir başlangıç noktası olduğu gerçeğini kabul etmemek mümkün değildir. Bizler eğitimciler olarak anaokulunda eğitim alan çocuklarımızın başarılarını ilköğrenim sürecinde izlemekteyiz. Çocuklarımızın öz güvenleri gelişmiş, paylaşımcı, sosyal, kendilerini çok iyi ifade edebilen bireyler olarak bu topluma kazandırma çabasındayız. Okul öncesi eğitimde temel amacımız çocuklara davranış kazandırmaktır. Yaparak yaşayarak sürdürülen yapılandırıcı eğitimimizin kesitlerinden sizlere bir demet sunmaya çalışacağız. Çocuklarımız bu gösterilere hazırlanırken çok özen gösterdiler, çocuklarınızın nice başarılarını sağlık ve mutluluk içerisinde görmenizi temenni ediyorum” dedi.

Programda anaokulu öğrencilerinin sahnede sergiledikleri halk oyunu gösterileri ve halk dansları gösterilerini hayranlıkla izleyen veliler mutluluklarını saklamadılar. Yaklaşık iki saat süren program diploma ve kep töreniyle sona erdi.

Programın tamamını görüntülerde izleyebilirsiniz.

 

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.