AK Parti’de Aday Adayı Olan Lütfü Bölen’den İddialı Açıklamalar…

 • Haberin Tarihi: 11 Kasım 2018
 • Bu haber 820 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
AK Parti’de Aday Adayı Olan Lütfü Bölen’den İddialı Açıklamalar…

 

AK Parti’de Bayburt Belediye Başkan aday adaylarının sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor.  

Yaklaşık 8 kişinin başvurusunun yapıldığı söylenen il teşkilatında açıklama yapmak isteyen aday adaylarına basın toplantısı düzenlenerek açıklama fırsatı veriliyor. 

AK Parti Bayburt Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunu yapanlardan Lütfü Bölen basın toplantısında kameralar karşısında çok iddialı ve çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

AK Parti il teşkilatı toplantı salonunda yapılan tanıtım programına kalabalık bir destekçi kitlesiyle gelen AK Parti Bayburt Belediye Başkan aday adayı Lütfü Bölen yarım saate yakın yaptığı konuşmada çok iddialı açıklamalarda bulundu. Toplantı salonunu dolduran ve kendisine destek veren partililer Bölen’in konuşması esnasında sık sık alkışlarla kendisine destek verdiler. 

Tanıtım toplatışın da yapılan konuşmaların ardından Lütfü Bölen, AK Parti’den aday adaylığı belgesini İl Başkanı Fatih Yumak’a teslim etti. 

Açılış konuşmasında önemli konuların altını çizen İl Başkanı Fatih Yumak ve aday adaylığını açıklarken yaptığı iddialı ve çarpıcı açıklamalarda bulunan Lütfü Bölen’ın konuşmasının tamamını görüntülerde izleyebilirsiniz.

  

 

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 3 Yorum Yapıldı.

 • Bayburt lu Salih
  11 Kasım 2018 20:16

  Lütfü beye ve istinasız tüm adaylara başarılar diliyorum.
  Lütfü bey neler yapılması gerektiğini ,neler yapacağını anlattı,aynı zamanda öz eleştiri yaparak,görev yapmayanlara,yani teşkilatlar ve yerel yönetimlerde görev almış olanlara ders verdi.
  Lütfen ilgililerden herkes üzerine düşen hisseyi alsın ve bundan sonrası için neleri daha iyi BAYBURT için yapa bilirim desin ve BAYBURT a hizmet etsin,sırf etiket için makamları işgal eden ve BAYBURT a katma değer sağlamayan görevliler bıraksınlar ve samimi olarak 24 saatini BAYBURT ve ülke için harcayacak insanlara yer açsınlar.

 • Hikmet
  12 Kasım 2018 13:38

  Lütfü bey öncelikle çıktığınız bu yolda muvaffakıyetler dilerim.Konuşmanızın bir çok yerinde Saadet Partisi döneminizden bahsetmişsiniz ve alınan oyları siz almışsınız gibi anlatmışsınız,sizin 3800 oy aldığınız dönemde Saadet Partisi Türkiye genelinde 5.8 bir oy almıştı,yani Türkiye genelinde oylar artmıştı.2010 yılında Numan Kurtulmuş Saadet Partisini 2.kez bölmüştü ve kendi partisini kurmuştu bu bölünmeyle birlikte Saadet Partisinin oylarıda hem Bayburt’ta hemde Türkiye genelinde düşmüştür.Şimdi soru şu madem bu oylar sizindi neden Has partinin seçime girdiği 2011 yılında aday olmadınız,neden 2014 yılında bağımsız belediye başkanı adayı olmadınız ve bu oyların şahsınıza ait olduğuna inanıyorsanız Ak Parti sizi aday göstermez ise Bağımsız aday olunda kaç oyunuz varmış görelim.

 • HALİL İBRAHİM
  13 Kasım 2018 15:24

  ağabeyi. ben İbrahim balaban . hörmetle ellerinden öperim. ben gönlümden geçen aday olması istediğim aday , Demirözü belediye başkanı . syn. selami başkan. inşallah syn. cumhurbaşkanımız onu değerlendirir temennisini taşıyorum. gerekçesi ise syn. selami başkan planlı projeli çalışma prensibi ile çalıştığı için. zaten bu öğretmenlerden ne bulduksa onuda kaç dönemdir anlamış değiliz. öğretmenlerden inşallah , bu memleket kurtarır. diyorum. ağabeyi, eğer selami başkan gönlümdeki aday olması istediğim bu kişi olmaz ise , inşallah siz bu memlekete aday olursunuz. destekliyoruz. sizi. saygılarımla. hörmetle ellerinden öperim.

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.