Trafik Yoğunluğu Yaşanan Kavşakta Işık Karmaşası

 • Albümün Tarihi: 4 Şubat 2019
 • Bu Albüm 559 defa okundu.
 • Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş

 

Bayburt şehir merkezi kışla çeşmesi üst geçit kavşağında bulunan trafik ışıklarındaki düzensizlik yayalar ile araç sürücülerini çıkmaza sokuyor. 

Duyarlı bir araç sürücüsünün kavşakta yaşanan önemli sorunu görüntüledikten sonra Bayburt Medya’ya iletmesiyle haber konusu olan trafik ışıklarındaki karmaşa, yayalar açısından büyük sorun yaşanmasına neden oluyor. Kavşakta bazı trafik ışıklarında araçlar için yeşil ışık yandığında aynı güzergahta yine yayalar içinde yeşil ışık yanıyor. 

Araç sürücüleri, yaya ve araç trafiğinin yoğun bir şekilde yaşandığı kavşakta trafik ışığı karmaşasının bir an önce düzenlenmesini bekliyor.

 

Bu yazıya 3 Yorum Yapıldı.

 • SEHER .ES.
  5 Şubat 2019 00:39

  BAYBURT BELEDİYESİ VE EMNİYETİ….. BU SOKAKLARDA SAHİPLİ PİTBUL DENİLEN KÖPEKLERDEN BIKTIK ARTIK ÇOLUK ÇOCUK SOKAKLARA ÇIKAMAZ OLDU… GEÇENLERDE PİTBUL SALDIRDI ESENTE PE MAHALLESİNDE ADAM ATMIŞ KÖPEGİ BOŞ BİR YIKIK EVE SALI VERMİŞ GELE GİDENE SALDIRDI…VE SAYILARI BAYBURTTA ÇOGALMAYA BAŞLADI…BURADAN SESLENMEK İSTİYORUM ..BİR AN ÖNCE BU KÖPEKLERİN BAKILMASI YASAKLANMAL.I BU KÖPEKLER SALDIRDIMI KURTULUŞUN YOK…BU İŞİ YUKARI BÜROKRATLARA KADAR ŞİKAYETTE BULUNCAM.

 • Yasin
  5 Şubat 2019 09:56

  Bu haberden de anlaşıldığı üzere şehrimizdeki yayalara olan saygısızlığın nedenlerinden birisi de böylelikle anlaşılmış oluyor.

  SAĞA DÖNÜŞLERDE YOL HAKKI YAYALARINDIR. NEREDEN DÖNERSENİZ DÖNÜN. SİZE YEŞİL YANIYOR OLABİLİR. AMA ÖNCELİK YAYANIN DIR. BU KANUN DUR. HERKESİN BİLMESİ ZORUNLU DUR.

  Aynı durum hastane kavşağında da var. Bu kanundur ve uyulması zorunludur. Lütfen haberlerinizi biraz araştırarak yapın.

  Mesela size o kavşakla ilgili bir bilgi. geçiş öncelikleri ve tabelalar kanunlara uygun değil ve meteoroloji kısmına geçmek isteyen yayalara ışık bulunmuyor. kazada can veren teyzemizin geçmek istediği yerde yaya geçidi ve ışığı yok. lojmanlardan meteorolojiye doğru ışık yok. geçit yok.

 • YERLİ
  5 Şubat 2019 11:16

  SAHİPSİZ MEMLEKET ORADA ÖLEN TEYZENİNDE SAHİBİ OLSAYDI BU KÖPRÜYÜ YAPANLAR YADA TRAFİK IŞIKLARINI KOYANLAR YADA BELEDİYE, BAKALIM KİMİ SUÇLU BULACAKLARDI….HERKEZ DÜŞMÜŞ KOLTUK MAKAM MEVKİ PEŞİNE DÜŞMÜŞ ..CANA KIYMAK İNSANA DEGER KALMAMIŞ

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.