Samsun Bayburtlular Derneğinin İftar Programına Yoğun İlgi…

  • Haberin Tarihi: 23 Haziran 2017
  • Bu haber 841 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Samsun Bayburtlular Derneğinin İftar Programına Yoğun İlgi…

Samsun Bayburt Kültür ve Yardım Derneğinin düzenlediği iftar programına, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ve Bayburt milletvekilimiz Doç.Dr.Şahap Kavcıoğlu ile birlikte dernek yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Yaklaşık 500 davetlinin katıdığı iftar programında Samsun Bayburt Kültür ve Yardımlaşma Derneği başkanı Hakan Tali, katılım gösteren hemşehrilerine teşekkür ve şükranlarını ileten bir konuşma yaptı.

Özel bir televizyon kanalına açıklama yaparak Samsun’daki Vali değişikliğine değinen Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Valisi olarak göreve yeni atanan Bayburtlu Vali Osman Kaymak’tan övgüyle söz ederek , Biz kendisiyle Tunceli valisi olduğu dönemden de tanışıyoruz. Samsun’da da umuyorum ki bu başarılara imza atacaktır. Bütün görev alanları aslında bir maraton yarışı gibi. Ama bize düşen bu bayrak yarışında bayrağı devredenin koşmaya devam etmesi. Yine üretmeye devam etmesi. Hepimizin bu memleket için farklı kademelerde yapacağı çok iş var. Ben şehrimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Umuyorum ki bundan sonra yeni valimizle de çok güzel bir çalışma arkadaşı olacağız.”

Bayburt Kültür ve Yardım Derneğinin Anakent İş Merkezi’nde düzenlediği iftar yemeğine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan’ın yanısıra, AK Parti Bayburt Milletvekili Doç.Dr.Şahap Kavcıoğlu, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ve çok sayıda davetli katıldı.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.