Özel Dede Korkut Koleji’nin Mezuniyet Töreni Yoğun İlgi Gördü

  • Albümün Tarihi: 13 Mayıs 2018
  • Bu Albüm 1269 defa okundu.
  • Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Bayburt Özel Dede Korkut Koleji’nin Şair Zihni Kültür Merkezinde düzenlediği mezuniyet törenine öğrenci velileri yoğun ilgi gösterdi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törenin açılış konuşmasını yapan Dede Korkut Kolej’nin Müdürü Serhat Kılıç, “Bu yıl ikincisini gerçekleştireceğimiz mezuniyet töreni, gelecek yıllarda daha geniş etkinliklerle karşınızda olacaktır. Özel Dede Korkut Kolejlerinin marka olarak en güzel başarılara imza atması için elimizden gelen her türlü gayreti gösteriyoruz. Çocuklarımızın başarısında öğretmenlerimizin ciddi derecede emekleri var. Eğitimdeki başarımızda ve buradaki etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Öğrencilerin birbirinden yetenekli ve başarılı gösterileri veliler tarafından alkışlarla desteklenirken, Kolejden mezun olan öğrencilerin mutlulukları ise yüzlerine yansıyordu.

Bayburt Garnizon Komutanı Tankçı Albay Davut Balibaşa’nında izlediği program, diploma töreni ve mezun olanların kep fırlatma görüntüleriyle sona erdi.

Bayburt Özel Dede Korkut Koleji’nin düzenlediği mezuniyet etkinliklerini görüntülerde izleyebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.