Bayburt’ta Ekmek Yüzde 25 Zamlandı

 • Haberin Tarihi: 5 Mayıs 2017
 • Bu haber 875 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
Bayburt’ta Ekmek Yüzde 25 Zamlandı

Bayburt’ta   1 liraya satılan 250 gram ekmeğe yüzde 25 zam geldi.

Bayburt Esnaf Odaları Birliğinin aldığı kararın kabul edilmesi üzerine, 250 gram ekmeğin fiyatı bundan böyle 1 TL’den 1,25 TL’ye yükselmiş oldu.

Diğer taraftan Belediye’ye ait Halk Ekmek satışlarının eski fiyattan devam edeceği belirtildi.

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 13 Yorum Yapıldı.

 • mehdi
  5 Mayıs 2017 16:27

  esnaf odaları başkanına,ekmeğin zammı yüzde 12 olmalıydı,fakir-fukarayı düşünen yok,?
  yazık.

 • Mustafa
  5 Mayıs 2017 19:15

  Fırıncılar da çalıştırdıkları işçiye %25 zam yapacakmı?

 • metin
  5 Mayıs 2017 19:15

  ramazan ayı yaklaştı fırsatçılar bu ayda zam yapıyor yazık günah yüzde 25 zam olurmu ALLAH tan korkunuz yokmu insanlar aç sefil geçim sıkıntısı yaşıyor sizde fırsat bu fırsat deyip zam yapıyorsunuz ölümü düşünün ölüm gerçek hakkımızı helal etmiyoruz bu insanların ahı tutar sizi yazık dünya için ahireti terk edenler öbür alemde görüşürüz

 • BAYBURTLU
  5 Mayıs 2017 22:53

  YÜZDE 80 KENDİNİ GÖSTERMEYE BAŞLADI DARISI DİĞER SEKTÖRLERİN BAŞINA

 • bayburtlu
  6 Mayıs 2017 11:13

  Ramazan ayı yaklaşıyor. yarında et’e yumurtaya….. fırsatçılarrr. allah sorsun size inşallah.

 • fırat
  6 Mayıs 2017 12:16

  BU ZAMMA TEKKELİME SÖYLENİR …………….?

 • Finda
  7 Mayıs 2017 16:05

  Ne olacak bayburt değilmi ekmek 5 lira olsa kimse sesini çıkarmaz.ver mehteri ver

 • seko
  7 Mayıs 2017 17:00

  bu şehir İstanbul ile yarış halinde. doğalgaz, elektrik, servis ücreti. vb.. şimdi de ekmek zamlandı. yeni Türkiye hayalleri zamlarla mı kuruluyor. 16 nisan referandumdan sonra her şey farklı olacak dedikleri bu muydu? şimdiye kadar dolar yükseliyor diye zamlar yapılıyor diyenler hani dolar düşüyor neredesiniz? bu şehri yaşanmaz kılmak için elinizden ne geliyorsa yapıyorsunuz.. bu şehri cazibe merkezi yapacaksanız eğer yaşam şartlarını cazibeli kılmalısınız. zamlarla, pahalılıkla cazibe merkezi olunmuyor. zaten yapılan hibeler, destekler ile de bu şehre kimse gelmiyor çünkü yaşam standartları büyükşehirler ile aynı. aynı şartlarda büyük şehir de mi yaşarsınız yoksa bayburt’ta mı?

 • Orhan Burak
  8 Mayıs 2017 19:16

  Yazıktır Günahtır Bu Halka Bu Fiyata Ekmek mi Olur. Ben Erzurum Aşkale’deyim . Burada Ekmek 40 Kuruş . Hemde Bayburtun Köylerinden Gelen Fırıncılar Bu Ekmeği Yapıyorlar . Yetkililerin Derhal Bu İşe El Atması Lazım . Yazık Günahtır . İhtiyacı Olanlar Hadi Aldı Diyelim . Ya İhtiyacı Olmayanlar Ne Yapacak ??

 • BAYBURT DEĞERLENDİRMESİ
  9 Mayıs 2017 03:40

  ARKADAŞ İHTİYACI OLAN ADAM BU PARAYI VERMEK ZORUNDA NEDEN ÇÜNKÜ BAYBURTLU BAK BEN SANA ŞÖYLE BİR ŞEY SÖYLEYEYİM BAYBURTLUYA SEN VATANSEVERSİN DENİLİR SIRTI SIVAZLANIR O DA BUNDAN MEMNUN OLUR ARDINDAN HER TÜRLÜ İŞ YAPTIRILIR DOĞALGAZA EN YÜKSEK PARAYI ÖDER SES ETMEZ NE DE OLSA DEVLETE GİTMEKTEDİR BU PARA EKMEK İSTANBULDAN BİLE PAHALIDIR KİMSE BU FİYATA SES ETMEZ KİRALAR UÇMUŞTUR BU KİRA NİYE BÖYLE DEMEZ HASTANESİ BİLE YOKTUR TRABZONA ERZURUMA GİDER ORADA SÜRÜNÜR OLSUN DER SONUÇTA BAKILDIM DER YOLLARI BİLE YOKTUR EN AZINDAN YÜRÜYEREK ULAŞIYORUM DER BAZI ŞEYLERİ ELEŞTİRİRSİN ADAMIN BİRİ ÇIKAR DER Kİ NE YANİ CHPLİ OLALIM BAYBURTLUDAKİ MANTIK BUDUR YOLU YOKTUR BİRİLERİ ÇIKIP BUNU ELEŞTİRİR DEVLETE İSYANA TEŞVİK EDİYORSUN DERLER DERLER DE DERLER YANİ SEN ÖLSEN SIKINTIDAN KİMSENİN UMRUNDA OLMAZ SİYASİ İKTİDARA EN YÜKSEK DESTEĞİ VERMİŞTİR KARŞILIĞINDA EN AZ DESTEĞİ VEREN TUNCELİ KADAR BİLE YATIRIM ALMAZ BUNA RAĞMEN BAYBURT ÇOK GELİŞTİ YALANINA KENDİ BİLE İNANIR BAYBURTTA SON DURUM BU BU SÖYLEDİKLERİM BİR DURUM TESPİTİDİR KATILAN OLUR OLMAZ O SİZLERİN BİLECEĞİ ŞEYDİR AMA BENİM BAYBURTLA İLGİLİ GÖZLEMİM BUDUR BAYBURT DEVLETİNE ÖLÜMÜNE BAĞLIDIR YANLIŞ YAPILAN ŞEYLERİN ELEŞTRİLMESİ BİLE BU ŞEHİRDE FARKLI ALGILANIYOR BEN ANLAMADIM YANİ BELEDİYEYİ İNSANLAR ELEŞTİRİYOR BUNA BİLE TAHAMMÜL YOK BİR MEMLEKET YANLIŞLARIN DÜZELTİLİP DOĞRULARIN YAPILDIĞI BİR YER OLMAKTAN NE KADAR UZAKSA O KADAR GERİ KALMAYA MAHKUMDUR BU GERÇEK KENDİNİ YİNE GÖSTERMİŞTİR BAYBURT BUNUN EN TİPİK ÖRNEĞİDİR YAHU DÜŞÜNÜN 15 SENE ÜZERİNE BU ŞEHİRDE YOL YAPILIYOR BUNA VE SİYASİ İKTİDARA DESTEK HER SEÇİMDE ARTIYOR BUNUN SİYASET TARİHİNDE EŞİ BENZERİ YOKTUR YANİ BAYBURTTA ÖNCELİKLİ OLARAK ZİHİNSEL DÖNÜŞÜME İHTİYAÇ VARDIR BU GERÇEKLEŞMEDEN BAYBURT NE KALKINIR NE DE İLERLER YERİNDE BİLE SAYMAZ İLÇE OLUP GÜMÜŞHANEYE TEKRAR BAĞLANIR BEN NAÇİZANE BU DEĞERLENDİRMEYİ YAPTIM SAYGIDEĞER HEMŞERİLERİME İNŞALLAH BİR GÜN BAYBURT HAKETTİĞİNİ ALIR BAYBURTLU BU ŞEHİRDE MUTLU VE HUZURLU BİR ŞEKİLDE YAŞAMINI SÜRDÜRÜR BÜYÜKŞEHİRLERDE SÜRÜNMEZ ……

 • tuncay
  10 Mayıs 2017 11:04

  yahu siz ne yapacaksınız ekmeğe şu kadar zam bu kadar zam referandumda rekor kırdınız gerisinden bize ne

 • ali
  10 Mayıs 2017 16:27

  Ekmek ekmek olalı böyle zulum görmedi

 • Muhammed
  15 Mayıs 2017 20:44

  %81’in acısı yavaş yavaş çıkıyor. Kusura bakmayın fakat bu size müstahak. Ne zaman kafanıza dank edecek çok merak ediyorum doğrusu. Sevgilerle.

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.