31 Mart 2019 Pazar günü yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde, Bayburt İl merkezi Mahalle ve ilçe köyleri, Aydıntepe ilçesi Mahalle ve Köyler, Demirözü ilçesi Mahalle ve Köy Muhtarlıklarını kazanan 198 isim resmiyet kazandı.
Seçimlerde bazı köylerde muhtarlık seçimlerinde yaşanan itirazlar, Bayburt İl Seçim Kurulu tarafından değerlendirilip neticeye başlandıktan sonra isim listesi resmiyet kazanmış oldu.
Bayburt Muhtarlar Derneği’nden alınan isim listesi şöyle:
BAYBURT MERKEZ MAHALLE MUHTARLARI
ESENTEPE MAHALLESİ |
Bekir DEMİR |
UZUNGAZİ MAHALLESİ |
İsmail Hakkı PEKMEZCİ |
VELİ ŞABAN MAHALLESİ |
Ayhan ANTİKA |
KARASAKAL MAHALLESİ |
Zafer BURAK |
ŞEYHAYRAN MAHALLESİ |
Fuat YILDIZ |
ZAHİT MAHALLESİ |
Mahmut ORUN |
CAMİİ KEBİR MAHALLESİ |
Mustafa KUYUMCU |
ŞİNGAH MAHALLESİ |
Ferdi KİKİ |
VEYSEL MAHALLESİ |
Yaşar GÖKÇE |
TUZCUZADE MAHALLESİ |
Kamil ALGAN |
KALEARDI MAHALLESİ |
Arif KALEKAHYASI |
MEHMET ÇELEBİ |
Hacı Mehmet HELVACI |
KADIZADE MAHALLESİ |
Gökhan DEMİRHAN |
GENÇOSMAN MAHALLESİ |
Asaf ALTIKAT |
BAYBURT İL MERKEZİ İLÇE KÖY MUHTARLARI
A. ÇIMAĞIL |
Nihal KABAN |
A.ÇIMAĞIL |
A. KIŞLAK |
Musa TOSUN |
A.KIŞLAK |
A. PINARLI |
Gökmen KABAKOĞLU |
A.SİSNE |
ADABAŞI |
İsmet ALTUNAY |
İŞBONNOS |
AĞÖREN |
Arif DURSUNKAYA |
AĞÖREN |
AKÇAKUZU |
Kemal GÜÇLÜ |
KELENKES |
AKDURAN |
Yunus KARAN |
ERKELİ |
AKSAÇLI |
Murat HAS |
HAŞIYA |
AKŞAR |
Ali COŞKUN |
|
ALAPELİT |
Veysel YERLİ |
PAZAĞBUN |
ALIÇLIK |
Selahattin ERSOY |
KESTESİ |
ARDIÇGÖZE |
Necmi ÇAKIR |
KORKOSOR |
ARMUTLU |
Ali ALTUNBAY |
ARMUTLU |
ASLANDEDE |
İbrahim KORKMAZ |
KAN |
AYDINCIK |
İsmail HAŞLAK |
MALASA |
BALCA |
Selim YILDIZ |
BERNE |
BALKAYNAK |
Atilla KÖROĞLU |
ĞADIRAK |
BALLIKAYA |
BURHAN KELEŞ |
PİGEYİ |
BAŞÇIMAĞIL |
Selami KABAN |
B.ÇIMAĞIL |
BAYIRTEPE |
İbrahim YAYA |
SANKOT |
BAYRAKTAR |
Nabi AKÇELİK |
BAKSI |
BUĞDAYLI |
Zeki KAYMAK |
A.DANZUT |
ÇAKIRBAĞ |
Selahattin BOZDAĞ |
ABUSTA |
ÇALIDERE |
Birol ÜNER |
MÜŞEVEREK |
ÇAMDERE |
Muharrem KARABULUT |
HAKIĞ |
ÇAMLIKOZ |
Ahmet YILDIZ |
AHBUNUS |
ÇAYIRÖZÜ |
Hikmet KIZIL |
AĞUNSOS |
ÇAYIRYOLU |
Mehmet Akif KUROĞLU |
SÜNÜR |
ÇERÇİ |
Aslan ÖZKAN |
ÇERÇİ |
ÇİĞDEMTEPE |
Ahmet Hilmi KORKMAZ |
A.TOMLA |
ÇORAK |
Tacettin ERYILMAZ |
ÇORAK |
DAĞÇATI |
Mehmet AYAZ |
KONDOLOT |
DAĞTARLA |
Rıfkı TÜTÜNEKEN |
ORTUGU |
DANİŞMENT |
Vildan DAŞTAN |
DANİŞMET |
DARICA |
Cafer TEMEL |
DANZUT |
DEĞİRMENCİK |
Eşref BAŞARAN |
MAM |
DEMİRIŞIK |
İlhami KOÇAK |
ÇEPE |
DEMİRKAŞ |
Hıfzı AKTAŞ |
BURNAZ |
DİKMETAŞ |
Abdulaziz DURMUŞ |
A.HAYIK |
DÖVMEKAYA |
Şinasi TÜRK |
BERGİCİ |
ERENLİ |
Veysel ALTUN |
DUDUZAR |
GENÇOSMAN |
Hacı Ahmet YENİTÜRK |
GIV |
GEZKÖY |
Ahmet TEMİZSOY |
GEZ |
GÖKÇELİ |
Necati AKBAŞ |
GÖKÇELİ |
GÖKLER |
Eşref CEYHAN |
GÖKLER |
GÖKPINAR |
Sadettin ALTUNCU |
ARUZGA |
GÖLDERE |
Fikret KURBAN |
CEMELE |
GÖLOBA |
Süleyman MERİÇ |
VATINAS |
GÜDER |
Yüksel ERDOĞAN |
GÜDER |
GÜLLÜCE |
Salih BOZDAĞ |
ZEYLİ |
GÜMÜŞSU |
Mükerrem KELLECİ |
AĞSUNG |
GÜNEYDERE |
Hikmet YAŞAROĞLU |
SÖFKER |
GÜZELCE |
Hikmet YAZICIOĞLU |
MANDAFAR |
HACIOĞLU |
Necdet TÜRK |
HACIOĞLU |
HARMANÖZÜ |
Burhanettin UZUNHAN |
MAÇUR |
HELVAKÖY |
Akın ŞAHİN |
HELVA |
HEYBETEPE |
Nihat AYDEMİR |
URUMELİ |
İĞDİR |
İbrahim ŞİMŞEK |
IĞDIR |
KABAÇAYIR |
Nihat SÖYLEMEZ |
GALISGAVAR |
KARLICA |
Yusuf ABDULLAHOĞLU |
CIMAVANK |
KARŞIGEÇİT |
Mustafa OKUMUŞ |
MİLEYHİ |
KAVACIK |
Halil KORKUSUZ |
GALBURAS |
KAVAKYANI |
Ehsan DURAK |
MUŞANGAS |
KEMERTAŞ |
Aydın KORKMAZ |
|
KIRATLI |
Nevzat ÇİÇEK |
HERORTU |
KIRKPINAR |
Aşkın BATMAZ |
ÇIPGINIS |
KİTRE |
Kurban ÖZYILDIRIM |
KİTRE |
KOÇBAYIR |
Zakir KURT |
PÖRGE |
KONURSU |
Durkaya ESENTÜRK |
|
KOPKÖY |
Zikri GÜÇLÜ |
KOP |
KOPUZ |
Köksal SOLĞUN |
KOPUZ |
KOZLUK |
Zekeriya YAVUZ |
KIRTASOR |
KURBANPINAR |
Maksut COŞKUN |
HOPUR |
KURUGÜNEY |
Fatih TAŞ |
HORSU |
MADEN |
Esmani SAKA |
MADEN |
MANAS |
Adem KILIÇ |
MANASI |
MASAT |
Ali BAYHAN |
MASAT |
MUTLU |
Osman YEĞEN |
VARIJNA |
NİŞANTAŞI |
Abubekir ALTUNDAŞGL |
OSLUK |
ORTAÇIMAĞIL |
Adem MEMİŞ |
O.ÇIMAGIL |
ORUÇBEYLİ |
Selami BATTAL |
SIPTOROS |
OZANSU |
Halil AKAY |
TAHSİNİ |
ÖRENCE |
Köksal AYYILDIZ |
EVEREK |
PAMUKTAŞ |
Ayhan OKUMUŞ |
ERMENE |
PELİTLİ |
Mehmet BAKSOY |
CİLANSOR |
PETEKKAYA |
Zeki SARUHAN |
MUĞNUT |
POLATLI |
Hanefi TURANOĞLU |
KORMAS |
RÜŞTÜ |
Ertuğrul AKKOYUNLU |
RÜŞTÜ |
SAKIZLI |
Üner YETİŞEN |
CILARA |
SALKIMSU |
Hacı Osman PALA |
HÖRME |
SANCAKTEPE |
Alparslan YOLCU |
KELEVEREK |
SARAYCIK |
Hacı Arif ÖZTÜRK |
SARAYCIK |
SARIMEŞE |
Ahmet ÖZEN |
HAVNUS |
SARUHAN |
Daştan SARIHAN |
ĞAĞO |
SEYDİYAKUP |
Nazmi ATA |
SEYDİYAKUP |
SIĞIRCI |
Ersin ŞAHİN |
SIĞIRCI |
SIRAKAYALAR |
Yılmaz TÜRK |
ÇİTANOS |
SOĞUKGÖZE |
Abdullah KÖSE |
BİLDİŞ |
SÖĞÜTLÜ |
Mustafa BUDAK |
HİNDİ |
TAHT |
Hüsamettin KUYRUK |
TAHT |
TAŞBURUN |
Ali UZUN |
MODLOSOR |
TAŞÇILAR |
Bünyami AYIŞIK |
TAHBUR |
TAŞKESEN |
İsmail Hakkı YILMAZ |
A.HİNZEVEREK |
TAŞOCAĞI |
Şahin LAÇİN |
ERGİ |
TEPETARLA |
Ali KILIÇ |
GARAVER |
TOMLACIK |
Muzaffer ÇEVİK |
TOMLACIK |
UĞRAK |
Özden ERASLAN |
VARZAHAN |
UĞURGELDİ |
Cuma ATAMER |
PARAKOS |
ULUÇAYIR |
Mahmut KAYMAZ |
ALMIŞKA |
ÜZENGİLİ |
İhsan AKTÜRK |
AŞGANAS |
Y.KIŞLAK |
Yılmaz YAŞAR |
Y.KIŞLAK |
YANIKÇAM |
Mehmet YILDIZOĞLU |
MÜŞEKREK |
YAYLALAR |
Önder ÖZMEN |
LİPANA |
YAYLAPINAR |
Ahmet YAZICI |
LUSUNG |
YAZYURDU |
Erol DEMİRHAN |
ÇAKMAS |
YEDİGÖZE |
Abdullah OUMUŞ |
DACIRAK |
YENİKÖY |
Kenan KANAT |
MAĞARA |
YERLİCE |
Yaşar GÜLHAN |
TAVUKVANK |
YEŞİLYURT |
Arif AKTÜRK |
MANASTUR |
YOLALTI |
Aydın TUTAR |
ZAKZIK |
YONCALI |
Mehmet AYDIN |
ORSOR |
AYDINTEPE İLÇESİ MAHALLE VE KÖY MUHTARLARI
AKBULUT KÖYÜ |
Muhammet ADIGÜZEL |
ALACA KÖYÜ |
Ahmet YAKUT |
A.KIRZI KÖYÜ |
Salih TUTUŞ |
BAŞPINAR KÖYÜ |
Emrah ÇİL |
ÇATIKSU KÖYÜ |
Numan ŞAHİN |
ÇAYIRKÖPRÜ KÖYÜ |
Haili ZENGİN |
ÇİĞDEMLİK KÖYÜ |
Ömer ERKOVAN |
DUMLU KÖYÜ |
Selim YANGÖZ |
ERİKDİBİ KÖYÜ |
Hasan KURT |
GÜMÜŞDAMLA KÖYÜ |
İhsan ALYUNCU |
GÜNBULDU KÖYÜ |
Tahir GÜLAÇ |
İNCİLİ KÖYÜ |
Nihat ERASLAN |
KAVLATAN KÖYÜ |
Yakup KOMAN |
KILIÇKAYA KÖYÜ |
Hasan MALKOÇ |
PINARGÖZÜ KÖYÜ |
Numan AKBAŞ |
SIRATAŞLAR KÖYÜ |
Tuncay BAYRAM |
SORKUNLU KÖYÜ |
Gençağa CAN |
SULUDERE KÖYÜ |
Metin KÖSE |
ŞALCILAR KÖYÜ |
Mustafa YERLİKAYA |
YANOBA KÖYÜ |
Merdan TOSUN |
YAPRACIK KÖYÜ |
Murat ERASLAN |
YAZLIK KÖYÜ |
Mahmut EMİN |
Y.KIRZI KÖYÜ |
Enver GÜR |
AHMET YESEVİ MAH. |
Emrah AKTAŞ |
HACI ALİ EFENDİ MAH. |
Nurettin ŞENTÜRK |
KALE MAHALLESİ |
Vural ZENGİN |
YAKUTİYE MAHALLESİ |
Emre BİRGÜL |
ARPALI BELDESİ MAHALLE MUHTARLARI
ARPALI ÇİÇEKLİ MAHALLESİ |
Temel DAK |
ARPALI CUMHURIYET MAH. |
Fazıl BOZDAĞ |
ARPALI HÜRRİYET MAH. |
Nurullah IRMAK |
DEMİRÖZÜ İLÇESİ MAHALLE VE KÖY MUHTARLARI
DEMİRÖZÜ ESENTEPE MAH. |
Murat BALABAN |
DEMİRÖZÜ ŞİRİN MAH. |
Kadir KAYMAK |
DEMİRÖZÜ ÇİFTETAŞ MAH. |
Özgün AYHAN |
DEMİRÖZÜ GÜNEŞLİ MAH. |
Şaban ADIGÜZEL |
GÖKÇEDERE PINARBAŞI MAH. |
Cemil AYÇİÇEK |
GÖKÇEDERE YEŞİLYURT MAH. |
Ahmet ŞEKER |
GÖKÇEDERE KARŞIYAKA MAH. |
Emsal ÇALIOĞLU |
AKYAKA KÖYÜ |
Erdener BALİ |
BAYRAMPAŞA KÖYÜ |
Seçkin ÖNAL |
BEŞPINAR KÖYÜ |
Yener AKTAN |
ÇAĞILLI KÖYÜ |
Resul PAKSOY |
ÇAKIRÖZÜ KÖYÜ |
Nejmi AKSONGUR |
ÇATALÇEŞME KÖYÜ |
Vedat ATLİ |
ÇİMENTEPE KÖYÜ |
Kenan ATABAY |
DAMLICA KÖYÜ |
İbrahim TUZCUOĞLU |
DEVETAŞI KÖYÜ |
Nazır DEMİREL |
ELMALI KÖYÜ |
Katip ATAŞ |
EYMUR KÖYÜ |
Adem BONCUK |
GÜÇLÜ KÖYÜ |
Eyüp KILINÇLI |
GÜVERCİNDERE KÖYÜ |
Adem SAYMAZOĞLU |
IŞIKOVA KÖYÜ |
Müfit KORDALI |
KALECİK KÖYÜ |
Mehmet GÜLSEVER |
KARAYAŞMAK KÖYÜ |
Reşat ALTUN |
KAVAKLI KÖYÜ |
Talim ŞİMŞEK |
OTLUKBELİ KÖYÜ |
Ali KURT |
PETEKLİ KÖYÜ |
Doğu BAYRAM |
PINARCIK KÖYÜ |
Lütfü SÖĞÜT |
SERENLİ KÖYÜ |
Cengiz OKUMUŞ |
YAKUPABDAL KÖYÜ |
Nuh AKYÜZ |
YAZIBAŞI KÖYÜ |
Resul YAKUT |
YELPINAR KÖYÜ |
Ali UÇAR |
Y.DİKMETAŞ KÖYÜ |
Muharrem YILDIZ |
Y.PINARLI KÖYÜ |
Mahmut KOÇ |