Bayburt 24°C
Az Bulutlu
Bayburt
24°C
Az Bulutlu
Cts22°C
Paz25°C
Pts27°C
Sal24°C
Bayburt Üniversitesinin her yıl düzenlediği kültür gezisi bu yıl Trabzon’da yapıldı.
Bayburt Üniversitesinde Daire Başkanı olan Hayrettin Dilek öncülüğünde her yıl düzenlenen geleneksel kültür gezisi bu yıl Trabzon’da yapıldı.
Bayburt üniversitesinden ve Bayburtta bulunan bir çok kurumdan katılımın olduğu kültür gezisine 124 kişi katıldı. Sahahın erken saatlerinde 3 araçla yola çıkan ekip, zigana dağının eteklerinde saabah kahvaltısını yaptıktan sonra, sırasıyla Sümela Manastırı, Atatürk Köşkü, Ayasofya Kilisesi, Sera Gölü, Boztepe ve Trabzon şehir merkezi gezisiyle sona erdi ve gece geç saatlerde Baybburt’a dönüldü.
Gezideki kamera ve video çekimleri Fatih Durgur tarafından gerçekleştirildi.
HER YIL DÜZENLEMİŞ OLDUĞUMUZ GELENEKSEL KÜLTÜR GEZİMİZE KATILAN TÜM ARKADAŞ EŞ DOST ABİLERİMİZ ABLALARIMIZ HOCALARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİM… İNŞALLAH HER YIL BU GEZİLERİMİZ SİZ İLGİ GÖSTERDİKÇE DEVAMEDECEKTİR…TRABZON’UN EŞSİZ GÜZELLİKLERİYLE SİZLERİ BULUŞTURABİLDİKSE NE MUTLU BİZE… BAŞTA HAYRETTİN DİLEK HOCAM OLMAK ÜZERE BURADAN TERTİP KOMİTESİNDE GÖREV ALAN ARKADAŞLARIMA VE KATKILARINDAN DOLAYI BAYBİM BİLGİSAYARA TEŞEKKÜR EDERİM… EN KÖTÜ GÜNÜMÜZ BÖYLE OLSUN İNŞALLAH…
merhaba. hizmetinizi çok kaliteli bulduğumdan her gezinize katılacagımdan hiç şüpheniz olmasın. ve yakın çevremede sizlerden bahsedeceğim önerecegim. herşey çok güzeldi
ilk defa tek başıma çıktığım, sıkılırmıyım acaba diye endişeyle katıldığım bu gezide hiç bir problem yaşamadıgımı bildiririm sizlere
bu organizasyonlar oldukça ben daha çok tek başıma katılırım
emeği geçen herkese teşekkürler bir daha istiyoruz 🙂
stresten uzak,doğa ve tarihle içiçe muhteşem bir gün geçirdim. böyle bir ekiple gezilere katılmak gerçekten muhteşem. geziyi düzenleyen arkadaşlar çok iyi çalışmışlar bir an olsun gezide kendimizi yabancı hissetmedik bu gezinin her yıl düzenlenmesi dileğiyle herkese teşekkürler
gerçekten güzel bir gezi oldu… düzenleyenleri tek tek tebrik ederim
emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederiz.. tekrarını bekliyoruz..:-)
Her yıl düzenlenen ve geleneksel hale dönüşen bu gezide başta gezinin yapılmasını sağlayan Hayrettin Dilek hocamıza ve organizasyonda yer alan tüm arkadaşlara çok teşekkürler. Güzel bir gün ve güzel bir geziydi…