Bayburt 26°C
Açık
Bayburt
26°C
Açık
Per27°C
Cum22°C
Cts22°C
Paz24°C
Bayburt’ta 2024 yılında dolmuş ücretlerinden sonra, 7 liradan satılan 220 gram ekmeğe de zam geldi ve fiyatı 8.5 liraya yükseldi.
Bayburt il genelinde satılan 220 gram ekmeğe yaklaşık yüzde 22 zam uygulanarak 8.5 liraya yükseldi. Ekmeğin gramajı değişmedi 220 gram olarak satılacak.
Fırıncılar ekmek üretiminde artan maliyetler nedeniyle Bayburt Fırıncılar Odası’na ilettikleri talebi üzerine Esnaf Odaları Birliği tarafından alınan kararla Bayburt’ta 14 Şubat 2024 tarihinden itibaren ekmek 8.5 liradan satılacak.
Milletin akli ile alay ediyorlar firincinin kar marji yüzde dörtyuz milletin kanını emecek ler yazıktır günahtır devlet buna acilen çözüm bulmalı
Bana birtane durumu iyi olmayan fırıncı gösterebilirmisiniz? Nedir bu insanların aklı ile dalga geçmeyin lütfen
Yarasın. Şifa olsun. Biraz daha artsın. Gariban ne yiyecek? Patates, soğan, mercimek, salata. Yine de reis dünyaya kafa tutuyor. İsrail, Mısır, Suriye. Hepsi anlayacak gerçeği. Diriliş, Ertuğrul, Osmanlı, Abdülhamit. Maşallah.
Ramazan ayına 10 lira derler
Bu gelen zamlara tepki vermeyen millet zamlara razı olmuş demektir, ben şuanda Hollanda dan yorum yapıyorum burada akar yakıta 8 sent zam geldi gelen tepkiler üzerine zam geri çekildi, burdaki halkın partisi yok millet cebine bakıyor.
Hollanda’da geçen seneki fiatla bu seneki gıda fiatı çok düştü ekmek dahil. Allah milletin yardımcısı olsun, ben 3 ay önce Türkiye’den geldim ben gelirken mazot 35 tl idi şimdi olmuş 45 tl böyle bir zam dünyanın hiç bir yerinde görülmemiş..
Çay zammından sonra ekmek zammıda vatandaşı iyice zorlayacaktır.
Kim zam yaptıysa gelmiş ve geçmiş tepkileri göz önünde bulundursun yiyen var yiyemeyen var
Ramazan pideleriniz’de şimdiden zamanlandı vatana millete hayırlı olsun.
Ekmek fiyatları bence 15 tl olmalı ki hem satılmasın hem’de vatandaş çok ekmek yemekle doymayacağını anlasın.
millet zaten hamur işi yiyeyiye bu hale getirdi ülkeyi belki beyinlere oksijen giderde sürü olmaktan çıkarlar.
seçimden sonra 10 olur