Bayburt 23°C
Az Bulutlu
Bayburt
23°C
Az Bulutlu
Cts22°C
Paz25°C
Pts27°C
Sal24°C
Bayburt Grup Özel İdare Spor Cumartesi günü Genç Osman Stadyumunda karşılaşacağı Sakarya spor maçından 3 puan almayı hedefliyor.
3. ligde yaptığı iki karşılaşmada bir galibiyet ve birde mağlubiyeti bulunan Bayburt Grup Özel İdare Spor kendi sahasında oynayacağı Sakarya spor maçında taraftarının desteğiyle galip ayrılmanın hesaplarını yapıyor.
Cumartesi günü saat 15.30 da oynanacak olan müsabakada biletler ücretli olacak. Biletler kale arkası tribün 5 TL , A ve B tribünle 10 TL den satılacak.
Bayburt’ta taraftarlık sadece bağırmaktır, çağırmaktır, kahvelerde okey oynarken dedikodu yapmaktır. İyi gün taraftarlığıdır. Takıma destek ver dersin; “Dahaaa neydekk” denir… Yense de yenilse de bilet alıyor musun?, olumlu yönde destekliyor musun? bal ligindeki gibi taraftarının ateşiyle tvlere konu olabiliyor musun? Değilse kimse taraftarlıktan bahsetmesin… Herşeyi Bedava bekleyen gitsin suriyeli olsun. Devlet yardım ediyor onlara
adam gibi ruhlarını koyup oynasınlar bilet parası sorun değil takımımıza güveniyoruz
Biletler elbet ücretli olacak, şampiyonluk isteyeceksin,Sakaryasporu yenmek isteyeceksin, ondan sonra 3 lira ve beş liraya bilet satan şehirleri örnek göstereceksin öyle yağma yok….
İşte Sakaryaspor’un kombine bilet fiyatları Protokol-1500 TL
Vip -1000 TL
Numaralı- 250 TL
Maraton – 125 TL
Kale Ark. – 60 TL Demek ki yarınki maçta 10. TL maç başına normal ,almayı beceremiyen taraftar değil, şampiyonlukta istemesin , bu duygularla takımımıza ve taraftarlara başarılar dilerim….