Bayburt 28°C
Az Bulutlu
Bayburt
28°C
Az Bulutlu
Cum23°C
Cts22°C
Paz25°C
Pts28°C
1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak olan erken seçiminde Bayburt AK Parti milletvekili aday adaylarının isimleri açıklandı.
AK Parti Milletvekili aday adayı olan 14 isim sırasıyla şöyle:
Naci Ağbal
Şahap Kavcıoğlu
Raci Bayrak
Ahmet Yolcu
Atilla Güler
Erol Koral
Mustafa Akbaş
Engin Demir
Abdul Kadir Karaoğlu
İsrafil Kahraman
Murat Bahadır Akkoyunlu
Yusuf Alemdar
Cemil Sarıtaş
Abdurrahman Polattimur
BAYBURT U TEMSİL EDEBİLECEK BİRİNCİ ADAYIMIZ NACİ BEY ARANAN KAN OLMUŞTUR AMA YEREL ANLAMDA ULAŞABİLECEK BİR İSMİN İKİNCİ SIRAYA GETİRİLMESİNİ İSTERİZ RACİ BAYRAK BU ANLAMDA BU BOŞLUĞU DOLDURACAĞINA İNANIYORUM
MAŞALLAH BAYBURTTA OLMAYAN HERKES ADAY…YAZIK BAYBURTTA DURUP ADAY BİLE ÇIKARAMIYORUZ HELAL OLSUN BİZE…KİM BAYBURT SEVDALISI HERKES KOLTUK SEVDALISI RAHAT OLUN…ŞAHAP BEY NİYE KAMOOYUNDA 1 ÇIKIYOR ANLAMADI İSEN SÖYLEYİM…HERKES RAHAT KREDİ ÇEKME PEŞİNDE ANLAMAYACAK NE VAR.İSRAFİL BEY ADAYLIKTAN ADAYLIĞA CUMA MESAJLARINA DEVAM…
hayırlı CUMA lar cümleten o kadar vık o kadar cık edinki 1 -1 OLACAK yine BAYBURT lu uyandı…
av sn İsrafil kahraman gerçekten Bayburt sevdalısı olduğu,20 yıldır tanırız,inşallah kazanır.
yani sn İsrafil kahraman ve sn naci ağbal,başarılar dileği ile esen kalınız.
bazıları kendilerini dilegetiremez ifade edemez hiç utanmadanda çamur atıp durur metin beyde öyle biri heralde
allah hayırlısını nasip etsin her dönem kamu oyu yoklamasında 1. çıkan şahap bey neden aday edilmez anlamıyorum. sayın naci ağbal bey hakkındada olumsun düşüncelere sahiptik şahsen bende öyeydim ama vekil olduktan sonra gördükki gerçekten naci bey bu memlekete lazımmış bunun yanı sıra şahap bey inşallah olur yani kısacası 1. sıra naci bey 2. sıra şahap bey olur umarım ak parti yöneticileri halkın sesini iyi dinlesin.
sadece akp li olduğunu herkez duysun bir kamu kuruluşuna gittimi hörmet görsün iş yaptırsın ihala alsın diye aday adayı olanlar var ama bu devran 1 kasım da Allahın izniyle bitecek