Bayburt 23°C
Az Bulutlu
Bayburt
23°C
Az Bulutlu
Cts22°C
Paz25°C
Pts27°C
Sal24°C
İyi Parti Bayburt Merkez İlçe Başkanlığı 1.Olağan kongresinde Yusuf Ergül başkanlığa seçildi.
04.02.2018 tarihinde il teşkilat binasında yapılan olağan kongrenin açılış konuşmasını İyi Parti Bayburt İl Başkanı Süleyman Burç yaptı. Kongrede delegelerin oylarının tamamını alan Yusuf Ergül merkez ilçe başkanı seçildi.
HAYIRLI OLSUN SAYIN ABİM SELAMLAR ALLAH YOLUNUZU İZİNİZİ AÇIK ETSİN
Hayırlı olsun.Başarılar dilerim.
HAYIRLI UĞURLU OLSUN YUSUF ERGÜL
süleyman burç kendine göre ilçe başkanı seçmiş kendisi vekil veya belediye başkanlığına aday olduğunda onu destekleycek ve seçecek ismi seçmiş ama şunu unutmuş şu anda o partiye giden en az 3-4 kişi onun düşündüğünü düşünüyor çünkü o şahısların hepsi terkedip gittikleri yerde onlara sıra artık gelmeyeceğini iyi biliyorlar onun için terk edip gittiler oyu millet veriyor ve millet seni ve yanındakileri tanıyor nerden geldiğinizi neden geldiğinizi amacınız nedir biliyor