Δ
çoruh nehrine yapılan gerdanlık denen ucubeler yüzünden biriken kanalizasyon atıkları nehir kıyısında yürürken herkesi olumsuz bir şekilde etkiliyor ve yürürken kendimizden geçiyoruz.lütfen bu konuya acil çözüm üretilsin.
ben zahit mahallesinde yaşıyorum.buralardaki virane yerlerin bir an önce yıkılmasını istiyorum.
çoruh nehrine yapılan gerdanlık denen ucubeler yüzünden biriken kanalizasyon atıkları nehir kıyısında yürürken herkesi olumsuz bir şekilde etkiliyor ve yürürken kendimizden geçiyoruz.lütfen bu konuya acil çözüm üretilsin.
ben zahit mahallesinde yaşıyorum.buralardaki virane yerlerin bir an önce yıkılmasını istiyorum.