Allah razı olsun bu Bayburt halkına büyük hizmettir. Bayramlarda ekmek kuyruğuna girmekten nefret eden bir kişi olarak sizleri tebrik ediyorum. Bayburtun 50 yıllık geleneğini bozan ikinci bir fırın olmuş inşallah devamı gelir hayırlı bayramlar dilerim..
Allah razı olsun bu Bayburt halkına büyük hizmettir. Bayramlarda ekmek kuyruğuna girmekten nefret eden bir kişi olarak sizleri tebrik ediyorum. Bayburtun 50 yıllık geleneğini bozan ikinci bir fırın olmuş inşallah devamı gelir hayırlı bayramlar dilerim..
Reklam ve kazancın yanında halka iyi bir hizmet olarak gördüm ve iyi haber 🙂