Bayburt 23°C
Az Bulutlu
Bayburt
23°C
Az Bulutlu
Cts22°C
Paz25°C
Pts27°C
Sal24°C
Trabzon Bayburtlular Derneği dernek binasında iftar yemeği verdi. Her yıl anane haline getirilen iftar yemeği programına bu yılda yoğun katılım oldu. İftar yemeği programına dernek yöneticilerinin yanı sıra bazı işadamları ve akademisyenlerde katıldı.
Trabzon Bayburtlular Derneği Başkanı Yaşar Erdoğan, Ramazan ayında gelenek haline getirdikleri iftar yemeği programına hemşehrilerimizin yoğun ilgi göstermesi bizleri mutlu etmektedir. Bu tür sosyal faaliyetler derneğimiz çatısı altında bulunan üyelerimizin gayretleriyle daha da gelişerek farklı sosyal faaliyetler yapmamıza vesile olacaktır. İftar programına katılan bütün hemşehrilerime teşekkür ediyor şimdiden hayırlı bayramlar temenni ediyorum.