Dolar 18,5039
Euro 18,1433
Altın 988,22
BİST 3.179,99
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Bayburt 21°C
Az Bulutlu
Bayburt
21°C
Az Bulutlu
Pts 24°C
Sal 25°C
Çar 21°C
Per 20°C

3. Lig Kuraları Çekildi İlk Maç Genç Osman’da

3. Lig Kuraları Çekildi İlk Maç Genç Osman’da
A+
A-
21 Temmuz 2014 11:31

Ankara Marriott Otel’deki Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Olağan Mali Genel Kurulu’nun ardından yapılan kura çekiminde, Spor Toto 2 ve 3. Lig’de yeni sezon maç takvimi belli oldu.
Bayburt Grup Özel İdare Spor sezonun ilk maçını 07/09/2014 tarihinde Genç Osman Stadyumunda Balçova Belediye spor’la oynayacak.

3. Grup ilk hafta maçları şöyle;
Bayburt Grup Özel İdare-Balçova Belediyespor,
Silivrispor-Anadolu Üsküdar 1908 Spor,
Ankara Demirspor-Kayseri Şekerspor,
Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ayvalıkgücü Belediyespor,
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Sandıklıspor,
İstanbul Güngörenspor-Sakaryaspor,
Orhangazispor-Bergama Belediyespor,
Beylerbeyispor-Van Büyükşehir Belediyespor,
Erzin Belediyespor-Etimesgut Belediyespor.

 

1.Hafta
Bayburt Grup Özel İdare Spor – Balçova Belediye Spor

2.Hafta
Sandıklıspor – Bayburt Grup Özel İdare Spor

3.Hafta
Bayburt grup özel idare spor – Sakaryaspor a.ş.

4.Hafta
Bergama Belediyespor – Bayburt Grup Özel İdare Spor

5.Hafta
Bayburt Grup Özel İdare Spor – Van Büyükşehir Belediyespor

6.Hafta
Etimesgut bld. Spor – Bayburt Grup Özel İdare Spor

7.Hafta
Bayburt Grup Özel İdare Spor – Beylerbeyispor

8.Hafta
Orhangazispor – Bayburt Grup Özel İdare Spor

9.Hafta
Bayburt Grup Özel İdare Spor – İstanbul Güngörenspor

10.Hafta
Kahramanmaraş B.Ş.Belediyespor – Bayburt Grup Özel İdare Spor

11.Hafta
Erzin Belediyespor – Bayburt Grup Özel İdare Spor

12.Hafta
Bayburt Grup Özel İdare Spor – Ankara Demirspor

13.Hafta
Büyükşehir Belediye Erzurumspor – Bayburt Grup Özel İdare Spor

14.Hafta
Bayburt Grup Özel İdare Spor – Silivrispor

15.Hafta
Anadolu Üsküdar 1908 Spor – Bayburt Grup Özel İdare Spor

16.Hafta
Bayburt Grup Özel İdare Spor – Ayvalıkgücü Bld.Spor

17.Hafta
Kayseri Şekerspor – Bayburt Grup Özel İdare Spor

18.Hafta
Balçova Belediye Spor – Bayburt Grup Özel İdare Spor

19.Hafta
Bayburt Grup Özel İdare Spor – Sandıklıspor

20.Hafta
Sakaryaspor a.ş. – Bayburt Grup Özel İdare Spor

21.Hafta
Bayburt Grup Özel İdare Spor – Bergama Belediyespor

22.Hafta
Van Büyükşehir Belediyespor – Bayburt Grup Özel İdare Spor

23.Hafta
Bayburt Grup Özel İdare Spor – Etimesgut Bld. Spor

24.Hafta
Beylerbeyispor – Bayburt Grup Özel İdare Spor

25.Hafta
Bayburt Grup Özel İdare Spor – Orhangazispor

26.Hafta
İstanbul Güngörenspor – Bayburt Grup Özel İdare Spor

27.Hafta
Bayburt Grup Özel İdare Spor – Kahramanmaraş B.Ş.Belediyespor

28.Hafta
Bayburt Grup Özel İdare Spor – Erzin Belediyespor

29.Hafta
Ankara Demirspor – Bayburt Grup Özel İdare Spor

30.Hafta
Bayburt Grup Özel İdare Spor – Büyükşehir Belediye Erzurumspor

31.Hafta
Silivrispor – Bayburt Grup Özel İdare Spor

32.Hafta
Bayburt Grup Özel İdare Spor – Anadolu Üsküdar 1908 Spor

33.Hafta
Ayvalıkgücü Bld.Spor – Bayburt Grup Özel İdare Spor

34.Hafta
Bayburt Grup Özel İdare Spor – Kayseri Şekerspor

 

 

 

 

YORUMLAR

  1. Taraftar dedi ki:

    7 eylülde olması çok iyi maçı gelip izliyicem inş genc osmanda