Vali Pehlivan’dan Demirözü’nde İncelemeler

  • Haberin Tarihi: 2 Ağustos 2017
  • Bu haber 896 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Vali Pehlivan’dan Demirözü’nde İncelemeler

Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan, Demirözü İlçesi ve Gökçedere Beldesi’nde ziyaret ve incelemeler yaptı.

Demirözü Kaymakamlığı ziyaret eden Pehlivan, ilçe Kaymakamı Ali Erdoğan’dan brifing aldı. Kaymakamlığın ardından Demirözü Belediyesi’ni ziyaret eden ve Belediye Başkanı Selami Ersen’den ilçede yapılan çalışmaları hakkında bilgiler alan Vali Pehlivan, daha sonra İlçe Emniyet Amirliği, İlçe Jandarma Komutanlığı ve Gökçedere Belediyesini  ziyaret etti.

Vali Ali Hamza Pehlivan ziyaretler sonrası yaptığı açıklamada Bayburt’un hem il merkezinde hem de ilçe ve köylerde alt yapı çalışmalarının hummalı bir şekilde sürdürüldüğünü kaydetti. Vatandaşlarımızın ihtiyaç ve taleplerini karşılamak üzere mütemadiyen yeni projelerin hayata geçirildiğini vurguladı. Vali Pehlivan, “İlçelerimizdeki yönetici ve kamu görevlilerimizi bugün olduğu gibi birlik ve dayanışma içinde görmek bizleri mutlu eder ve bu durum etkin hizmet sunumuna olumlu katkı sağlar. Herkesin görev ve sorumlulukları çerçevesinde üzerine düşenin en iyisini yapmasını bekliyor ve istiyoruz. Devam eden ve bundan sonra hayata geçirilecek yatırımlar konusunda Valilik olarak kendi imkânlarımız ölçüsünde gereken desteği sunacağız. Bakanlıklarımızı ilgilendiren hususlarla ilgili olarak da gerekli girişimlerde bulunup takipçisi olacağız. İlimizdeki yatırımların hayata geçirilmesi hususunda sağladıkları desteklerden dolayı Sayın Maliye Bakanımıza, hükümetimize ve devletimizin ilgili bütün birimlerine ilimiz adına teşekkür ediyorum. Yerinde ve mantıklı projeler üretildiğinde bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da inşallah gerekli destek sağlanacaktır.” dedi.

Herkesin üstlendiği görevi en iyi şekilde yerine getirmesi ve konusuna hakim olması gerektiğini ayrıca görevini en iyi şekilde yerine getirmenin yanı sıra gelişmeleri ve yenilikleri takip edip fikir üretmenin de önemli olduğunu vurgulayan Vali Pehlivan, “Kurumlarımızın en alt kademesinden en üst kademesine kadar her kamu görevlisi her birim üzerine düşeni yaptığında hedeflediğimiz sağlıklı,verimli,etkin kamu hizmetini ve vatandaş memnuniyetini sağlamış olacağız.” değerlendirmesinde bulundu ve vatandaş odaklı hizmetin önemine vurgu yaparak yöneticilerin ve kamu görevlilerinin kendisini vatandaşların yerine koymasını ve görevini bu şekilde yerine getirmesi gerektiğini belirtti.

Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan’a ziyaretleri sırasında Demirözü Kaymakamı Ali Erdoğan, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Fatih Cemal Kiper, Demirözü Belediye Başkanı Selami Ersen, İl Özel İdare Genel Sekreteri Hayrettin Koçyiğit, İl Sağlık Müdürü İlker Hancı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Abdulkadir Karabulut ve ilçede görev yapan kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri eşlik etti.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.