Vali Pehlivan, Görme Engelli Saniye Eryılmaz ve Eşini Ziyaret Etti

  • Haberin Tarihi: 16 Nisan 2019
  • Bu haber 338 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Vali Pehlivan, Görme Engelli Saniye Eryılmaz ve Eşini Ziyaret Etti

 

Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan ve eşi Yıldız Pehlivan ile birlikte Esentepe Mahallesi’nde ikamet eden görme engelli Sakine Eryılmaz ve bedensel engelli Nafiz Eryılmaz çiftini ziyaret etti. 

Çiftin Esentepe Mahallesinde bulunan evlerine konuk olan ve Eryılmaz çiftinin hayat hikayelerini dinleyen Pehlivan, türlü sıkıntılara karşın birbirlerine destek olarak hayata tutunmalarının takdire değer, herkese örnek bir durum olduğunu belirterek kendilerine  gerekli destekleri vermeye devam edeceklerini belirtti.  

Görme engeline rağmen bedensel engelli eşi Nafiz Eryılmaz ile evinin tüm ihtiyaçlarını tek başına gideren Sakine Eryılmaz’ın ahde vefanın nadir bir örneği olduğunu kaydeden Vali Pehlivan, Eryılmaz çiftini kutladı ve iyi dileklerini iletti.  

Eryılmaz çifti ise Vali Pehlivan ve eşinin ziyaretlerinden ötürü çok memnun olduklarını belirterek hayır dualarını eksik etmedi. 

Ziyarette İl Sağlık Müdürü İlker Hancı ve eşi Esra Hancı ile Evde Sağlık Hizmetleri Koordinatörü Emre Yıldırım da yer aldı.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.