Vali Pehlivan, Göç İdaresi, AFAD ve İŞKUR‘u Ziyaret Etti.

  • Haberin Tarihi: 30 Ocak 2018
  • Bu haber 660 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Vali Pehlivan, Göç İdaresi, AFAD ve İŞKUR‘u Ziyaret Etti.

Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan, İl Göç İdaresi, Acil Durumlar ve Afet Yönetimi (AFAD) ile Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüklerini ziyaret ederek kurum müdürlerinden bilgi aldı.

İl Göç İdaresi Müdürü Hüsnü Yağmur’dan çalışmaları hakkında bilgiler alarak, İl Göç İdaresi bünyesinde kurulacak Geri Gönderme Merkezi projesi hakkında brifing alan Vali Pehlivan, çalışmaların titizlikle takip edilmesi noktasında gerekli hassasiyetin gösterilmesi talimatını verdi.

Daha sonra AFAD İl Müdürlüğü’ne geçen  Vali Pehlivan,  AFAD İl Müdürü Adil Arslan ile birimleri dolaşarak, olması muhtemel olaylara karşı her zaman tedbirli olunması ve kurumun çalışmalarını bu doğrultuda planlaması gerektiğini belirtti.

Vali Pehlivan son olarak İŞKUR il Müdürlüğünde İl Müdürü Abdullah Kahveci ile birimleri gezerek  tespit ve değerlendirmelerde bulunarak kurumlarda çalışan  personellere başarı ve kolaylıklar diledi.

Vali Ali Hamza Pehlivan’a ziyaret ve incelemeleri sırasında İl Göç İdaresi Müdürü Hüsnü Yağmur, AFAD İl Müdürü Adil Arslan, İşkur İl Müdürü Abdullah Kahveci ile İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Ensar Yerlikaya eşlik etti.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.