Vali Cüneyt Epcim, BTSO Meclis Toplantısına Katıldı

 • Haberin Tarihi: 4 Ekim 2019
 • Bu haber 56 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
Vali Cüneyt Epcim, BTSO Meclis Toplantısına Katıldı

 

Bayburt Valisi Cüneyt Epcim, Bayburt Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanlığı’nın Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı’na katıldı.

Toplantı öncesi Başkan Süleyman Seyhan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelen Vali Epcim çeşitli konularda bilgi alışverişinde bulundu. Epcim, buranın ardından BTSO Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı’na katıldı.

Toplantıda Meclis Başkanı Bünyamin Köklü sektörler bazında ekonomik verilere dayalı sunumunu paylaştı. Toplumsal ve ekonomik kalkınmaya ilişkin kurumlar arası işbirliğinin önemine işaret eden Köklü, öncelikli sektörler, üretim ve istihdama yönelik beklentileri aktardı.

Toplantı sonrası kısa bir değerlendirme yapan Vali Epcim, Türkiye’nin en eski meslek kuruluşlarından biri olan BTSO’nun bu özelliği dolayısıyla güçlü bir kurumsal yapıya sahip olduğunu belirtti. Bayburt’un son yıllarda önemli ilerlemeler kaydettiğine dikkat çeken Vali Epcim, büyüme ve gelişimde sivil toplum kuruluşlarının üstleneceği hayati öneme vurgu yaptı.

Toplantı gündem maddeleri üzerine gerçekleştirilen görüşmelerle sona erdi.

 

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

 • Bayburtlu Salih
  5 Ekim 2019 14:29

  Bayburt Ticaret ve Sanayi Odası Başkan ve yönetim kurulumuz
  Lütfen Lütfen Lütfen , Bayburt un gelişimi adına şu TREN yolu ile konusunu gündemde tutarak, çalışmalarınız var ise eğer halk ile paylaşınız;
  Ha şayet yok ise bir an önce başlayınız.

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.