Ustaoğlu, Kültür Müdürlüğü’nün Çalışmaları Hakkında Bilgi Aldı

 • Haberin Tarihi: 9 Kasım 2016
 • Bu haber 1274 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
Ustaoğlu, Kültür Müdürlüğü’nün Çalışmaları Hakkında Bilgi Aldı

Vali İsmail Ustaoğlu, Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nde incelemelerde bulundu.

Vali İsmail Ustaoğlu, Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nde incelemelerde bulundu. Kurum Müdür Vekili Bekir Kurtoğlu’ndan çalışmalar hakkında bilgi alan Vali İsmail Ustaoğlu, aynı bina içerisinde bulunan kütüphane, gençlik merkezi ve atölyelerde incelemelerde bulundu.

Mevcut kütüphane envanterinin güncellenmesini isteyen Vali İsmail Ustaoğlu, “İlgili bakanlıklarımızla iletişime geçerek kütüphanemizi hem kitap sayısı hem de çeşidi olarak geliştireceğiz. Kütüphanemizi özellikle gençlerimizin ve çocuklarımızın burada daha fazla vakit geçirebileceği şekilde yeniden dizayn edeceğiz.” dedi.

Buradaki incelemelerinin ardından İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne bağlı Bayburt Müze Müdürlüğü’nü ziyaret eden Vali İsmail Ustaoğlu çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 4 Yorum Yapıldı.

 • murat
  11 Kasım 2016 09:01

  milletin 40metre kare mağarası meşhur oluyor içine insan zor giriyor
  bizim çimağıl mağarasını tanıyan yok

  BU BİR SİTEMDİR

 • murat
  11 Kasım 2016 15:24

  sayın Murat rumuzlu arkadaşım bende sizin gibi düşünüyordum taki müdürlükte san kurtoğlu ile tanışıp bayburt için yaptığı projeleri görünce kadar. bugüne kadar dedim bugünden sonrada söyleyeceğim batmış bir kurumu alıp proje yapan bir kurum haline getiren Bekir KURTOĞLU na teşekkür ediyorum. çımağıl mağarası, yıldızpasajı, şuan yapılmakta olan abdulvahap türbesi, yaylalar ve yayla yolları, tarihi binalar ve kale aklıma gelen projeleri bunlarıda geçtik kuruma bir saygınlık ve ciddiyet geldi. evet yargılayalım ama çalışana destek olalım diyorum.

 • ismail hafızoğlu
  16 Kasım 2016 12:37

  25 yıllık bayburtun tarihi eserleri komşu illerin depolarında özelliğini kaybetmekte.!?,,bu itibarla
  tarihi Bayburta”büyük müze”yapılmalı,açılmalı”bütün yetkililere önemle duyrulur,slm.

 • AYDIN-ALMANYA
  16 Kasım 2016 12:42

  FISILTI BASINI DİYORKİ,İL KÜLTÜR MÜD, H ALI POLAT GELCEKMİŞ,DESENE BAYBURT 5 YIL DAHA GERİ GİTTİ????????,,VAH BENİM MEMLEKETİM.???????????DIBURG.

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.