Ülkü Ocaklarından Alparslan Türkeş Hatıra Ormanı

  • Haberin Tarihi: 15 Haziran 2017
  • Bu haber 808 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Ülkü Ocaklarından Alparslan Türkeş Hatıra Ormanı

Ülkü Ocakları Bayburt il Başkanlığı, Sosyal Sorumluluk Projeleri kapsamında  Bayburt Aslan Dağı Kartaltepe Mevkiinde Alparslan Türkeş adına hatıra ormanı oluşturdu.

Ülkü Ocakları Bayburt il Başkanı Fatih Ötünç yaptığı yazılı açıklamada; “Kıyametin kopacağını bilseniz ve elinizde bir fidan olsa yinede o fidanı dikiniz diye buyuran Alemlere rahmet, İki Cihan Serveri Hz. Muhammed (S.A.V.) efendimizin yolundan gitmeyi ve onun ahlakı ile ahlaklanmayı en büyük Ülkü bilen Türk İslam Ülkücüleri olarak Ocağımızın hatıra ormanı projesi kapsamında, Bayburt Aslan Dağı mevkisinde rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş adına çam fidanı dikip hatıra ormanı oluşturduk.

Ülkü Ocakları Bayburt İl Başkanlığı olarak bundan sonrada varlığımızı varlığına adadığımız Türk Milletine Sosyal Sorumluluk Projeleri ile hizmet etmeye devam edeceğiz. Projemiz süresince desteklerini esirgemeyen Bayburt Orman İşletme Müdürlüğü ve Personeline,İl Ocak yöneticilerimize, teşkilat mensubu yiğit kardeşlerimize vede emeği geçen her kese teşekkür ederim.

Ülkü Ocakları Bayburt İl Başkanlığı olarak hedeflerimizi daha da büyüterek, geniş kapsamlı,vizyon projelerle şehrimize hizmet etmeye, büyük Türk İslam Medeniyetinin yeniden inşası için dur durmak bilmeden, gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Bu yolda Cenab-ı Hak yar ve yardımcımızdır.”

 

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.