Tuzcuzade Mahalle Odasında Siyasiler Büyük İlgi Gördü

  • Haberin Tarihi: 14 Nisan 2017
  • Bu haber 984 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Tuzcuzade Mahalle Odasında Siyasiler Büyük İlgi Gördü

Anayasa değişikliği oylamasına 3 gün kala Tuzcuzade Mahallesi odasında mahalle sakinleriyle bir araya gelen AK Parti Bayburt Milletvekili Doç.Dr. Şahap Kavcıoğlu, Belediye Başkanı Mete Memiş, AK Parti İl Başkanı Hakan Kobal ve İl Meclis Başkanı Yusuf Elçi, mahallelilerin yoğun ilgisiyle karşılandılar.

Belediye Başkanı Mete Memiş 16 Nisanda yapılacak olan referandumun Bayburt ve Türkiye için büyük önem arz ettiğini belirten bir konuşma yaptı.  

Memiş konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

“Bu gün burada toplanmamızın ana sebebi 16 Nisan Pazar günü yapılacak halk oylamasıdır. Bu konuşmanın sonrasında mahallemizin sorunlarını tartışıp değerlendireceğiz. Anayasa değişikliği oylamasında siyasi düşünce ve farklılıklarımız gerekiyor. 16 Nisanda verilecek olan oy, öncelikle  aziz vatanımız Türkiye için olmalı. Ayrıca bu güne kadar devletinin ve milletinin yanında olan Bayburt içindir.

Bayburt siyasi tarihinin en avantajlı en önemli dönemini yaşıyor. Maliye Bakanımız Naci Ağbal’ın Bayburt Milletvekili olması çok önemli bir faktör. İlimiz bu güne kadar devletten aldığı yardımların kat ve kat fazlasını Maliye Bakanımız aracılığıyla almaktadır. Bayburtumuzun gönlümüzdeki yere kavuşması adına her konuda çalışmalarımız devam ediyor. Bu çalışmaların daha da fazlası olması adına Bakanımızın bileğini Bayburt’tan güçlü bir şekilde çıkarmamız gerekiyor. Bunu başarırsak ilimize olan yatırımlar daha da çoğalacaktır. Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Sayın Başbakanımızın destekleri ziyadesiyle devam etmiş olacaktır. Bakanımız 16 Nisan akşamı Ankara’ya gittiğinde Bayburt’un Türkiye’de 81 il içerisinde en çok Evet oyunun verildiği şehir olması çok önemlidir” dedi.

Seçim sonrası Türkiyede birinci olarak çıkmanın Bayburt için önemli olduğunun altını çizen Belediye Başkanı Mete Memiş’in konuşmasının tamamını görüntülerde izleyebilirsiniz.

Konuşmalar sonrasında basına kapalı bölümde mahalle sakinleri, mahallelerindeki sorunları ve taleplerini dile getirdiler.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.