Tuğra Boks Spor Kulübünün Hedefi 2020 Olimpiyatları

  • Haberin Tarihi: 14 Ekim 2017
  • Bu haber 838 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Tuğra Boks Spor Kulübünün Hedefi 2020 Olimpiyatları

Bayburt Belediyesi Tuğra Boks Spor Kulübü ile Trabzon Osmanlı Boks Spor Kulübü hazırlık maçında karşılaştı.

Bayburt Belediyesi Tuğra Boks Spor Kulübü salonda gerçekleşen karşılaşmalarda sporcular 28, 30, 31, 32.5, 48, 49, 65 ve 69 kilolarda müsabakalara çıktılar.

Bayburt Belediyesi Tuğra Boks Spor Kulübü antrenörü Bekir Paşaoğlu, “Hedefimiz 2020 Olimpiyatlarına birçok sporcu göndermektir. Tuğra Boks Spor Kulübü Bayburt Belediyesi Boks Okulu olarak hazırlık maçlarımıza başladık ve benzer organizasyonlarımız devam edecek. 6 yıl içinde 20’nin üstünde Türkiye derecesi aldığımızı ve çeşitli kategorilerde milli takıma sporcu gönderdiğimizi ifade etmek istiyorum. Olimpiyatlarda başarıya ulaşmak için çıktığımız yolda olimpiyat takımımıza 2 sporcu kazandırmamız hedefimize ilerlediğimizi göstermektedir. Allah nasip ederse bugünden sonra Belediye Başkanımız Sayın Mete Memiş, belediye başkan yardımcılarımız ve tüm ekibin desteğiyle Bayburt Belediyesi Tuğra Boks Spor Kulübü olarak 2020 Olimpiyatlarına 7 tane yetişmiş elit sporcumuz var” dedi.

Hazırlık maçlarına, Belediye Başkan Yardımcısı Nesimuttin Selçuk, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Adem Köse ve iki kulübün yetkilileri katıldı.

 

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.