Sel ve Heyelan Araklı-Bayburt Karayolunu Ulaşıma Kapattı

  • Haberin Tarihi: 31 Ağustos 2019
  • Bu haber 268 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Sel ve Heyelan Araklı-Bayburt Karayolunu Ulaşıma Kapattı

Sel ve Heyelan Araklı-Bayburt Karayolunu Ulaşıma Kapattı

 

Trabzon’un Araklı ilçesinde meydana gelen heyelan Araklı Dağbaşı-Bayburt kara yolunun ulaşıma kapanmasına neden oldu.

Şiddetli yağış, birçok yerde sel ve heyelanlara yol açarken sel sularının getirdiği taşlar ve heyelanlar Araklı-Bayburt karayolunu ulaşıma kapattı.

Araklı-Bayburt karayolu sel sularının getirdiği taşlar ve heyelanlar yüzünden bazı yerler tahrip olurken yetkililer yol açma çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yolun trafiğe kapalı olması nedeniyle uzun araç kuyruklar oluşurken yolun en kısa zamanda trafiğe açılacağı belirtildi.

TRABZON’UN ARAKLI İLÇESİNDE DÜN GECE ETKİLİ OLAN SAĞANAK YAĞIŞ, BİRÇOK YERDE SEL VE HEYELANLARA YOL AÇARKEN SEL SULARININ GETİRDİĞİ TAŞLAR VE HEYELANLAR ARAKLI-BAYBURT KARAYOLUNU ULAŞIMA KAPATTI. (OZAN KÖSE – YUSUF GENÇ/TRABZON-İHA)
Trabzon’un Araklı ilçesinde dün gece etkili olan sağanak yağış, birçok yerde sel ve heyelanlara yol açarken sel sularının getirdiği taşlar ve heyelanlar Araklı-Bayburt karayolunu ulaşıma kapattı.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.