Sağlık İdari Personeliyle Değerlendirme Toplantısı

  • Haberin Tarihi: 19 Aralık 2017
  • Bu haber 1639 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Sağlık İdari Personeliyle Değerlendirme Toplantısı

Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan görevlerine atanan İl Sağlık Müdürü ve diğer birim yöneticileriyle toplantı gerçekleştirdi.

Vali Pehlivan, toplantıda Bayburt’ta sunulan sağlık hizmetlerinin genel değerlendirmesini yaparak daha etkin, verimli ve vatandaş memnuniyet derecesini daha da artırmaya yönelik hizmet anlayışının tepeden tırnağa bütün personelde hakim olması, sağlık çalışanlarının birbirine destek olarak, dayanışmayı önemseyen takım ruhu içinde, uyumlu, gayretli,disiplinli bir şekilde görev yapması gerektiğini vurguladı.

Yöneticilerden hizmetlerin yakın takibinin, sağlık birimlerinin fiziki donanım ve personelinin etkin gözetim ve denetiminin yapılmasını isteyen Vali Pehliva, Bu konuları kendisinin de yakından takipçisi olduğunu, diğer hizmet alanlarında olduğu gibi hep birlikte sağlık alanında da Bayburt genelinde en iyi hizmeti sunmanın gayreti içinde olacaklarını belirterek başarılar diledi.

Toplantıya İl Sağlık Müdürü İlker Hancı, Kamu Hastaneleri Başkanı Sebahattin Canmemiş, Sağlık Hizmetleri Başkanı Ekrem Hatipoğlu, Başkan Yardımcıları Hakan Vurgun, Selman Çelik, Emre Turan, Bayburt Devlet Hastanesi Başhekimi Turhan Şener, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi İrşadi Abidinoğlu katıldı.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.