Saadet Partisi Adayı Temur’dan Eleştiri Dolu Açıklamalar

 • Haberin Tarihi: 14 Mart 2019
 • Bu haber 934 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
Saadet Partisi Adayı Temur’dan Eleştiri Dolu Açıklamalar

Saadet Partisi Bayburt Belediye Başkan Adayı Osman Nuri Temur, yaptığı basın toplantısında iktidar partisini ve açıklanan projeleri eleştirdi.

Saadet Partisi’nin yerel seçimlere iki hafta kala Büyük Bayburt Otelinde gerçekleştirdiği basın toplantısında konuşan Belediye Başkan Adayı Osman Nuri Temur, seçim öncesi belediye başkan adayları arasında proje savaşlarının başladığını ancak bu projelerin kaynaklarının nereden bulunacağı konusunda bir açıklama yapılamadığını belirterek eleştiriler getirdi.

Saadet Partisi Bayburt İl Başkanı Abdulmecit Bekmezci, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi Üyesi Adaylarının da hazır bulunduğu basın toplantısında çarpıcı eleştirilerde bulunan Belediye Başkan Adayı Osman Nuri Temur, İktidar partisine en çok destek veren bir il olan Bayburt’un 81 il içerisinde en çok göç veren il konumunda olduğu bunu çözüme kavuşturamayan iktidarın Bayburtlulardan özür dilemesi gerektiğini söyledi.

Belediye Başkanlığını kazandıkları takdirde Belediye’nin imkanlarını hiç kimseye peşkeş çektirmeyeceklerini ifade eden Saadet Partisi Bayburt Belediye Başkan Adayı Osman Nuri Temur’un yaklaşık 40 dakika süren eleştirilerle dolu açıklamalarının tamamını görüntülerle izleyebilirsiniz.

 

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 5 Yorum Yapıldı.

 • NECATİ
  14 Mart 2019 08:46

  BAYBURTTA SUYUN KİRECİ DÜŞÜRÜLMELİ BİRDE MAHALLELERDE KALDIRIMLAR YAPILMALI ONUN DIŞINDA SUNULAN PROJELERİ AKILDA TUTMAK İMKANSIZ.BAYBURTUN ÖNCELİĞİ BUNLAR

 • Hakan
  14 Mart 2019 19:27

  Hakikaten “iktidarin Bayburt`a ÖZÜR borcu var!”

 • alperen
  15 Mart 2019 09:17

  Geçen seçim 3000 oy nasıl 1000 oya düştü ?

 • m.fatih güngören
  17 Mart 2019 09:30

  sn temel beyin,ittifakı sn meral iledir,!,dolayısıyla,oyum yeniden refah,a olacaktır,sn temur,un görüşleri
  rafah ile örtüsüyor,!!,kalın sağlıcakla.

 • seçmen
  22 Mart 2019 19:57

  Keşke Saadet partisini Şanlıurfa, Adıyaman ve Kocaeli’de HDP kurumsal olarak destekleme kararı alması idi. Saadet Adıyaman adayı birlikte hareket ediyoruz açıklaması yapmasaydı. HDP seçmeninin bir kısmının Saadeti desteklemesi olabilir.Ama Kurumsal olarak önceki seçim de Şanlıurfa da yüzde 30 almış HDP yüzde 2 almış Saadet partisini destekliyor ise ortada açıklanamayan,tuhaf bir durum ve ilişki olduğunu gösterir…Saadet partisinin bütün seçim bölgelerin de tek başına seçime girmesini ve aday göstermesini takdir etmekle beraber HDP’nin bazı seçim bölgelerin de ki desteğine anlam veremedim ve yadırgadım…

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.