Öğretmenlere Erasmus Plus Proje Hazırlama Eğitimi

  • Haberin Tarihi: 27 Şubat 2019
  • Bu haber 351 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Öğretmenlere Erasmus Plus Proje Hazırlama Eğitimi

 

Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan, Erasmus Plus proje hazırlama eğitimi alan öğretmenlerle bir araya geldi. 

Bayburt İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce farklı branşlardan öğretmenlere yönelik gerçekleştirilen eğitimler hakkında İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Karakaşoğlu’ndan bilgiler aldı. 

Öğretmenlerle sohbet eden Vali Pehlivan, “Meslekleriniz, uzmanlık alanlarınız farklı olabilir fakat başarıya ulaşmak için yapılması gereken işler, atılması gereken adımlar müşterek öneme haizdir. Kariyer yolunda yerinde saymamak için çok çalışmak durumundayız. Zahmetsiz rahmet olmaz. Sadece kendi alanımızla yetinmemek ya da kendi alanımızda uzmanlaşmak adına ilave çalışmalar yapmak bu noktada çok önemli. Daha önceki tecrübelerimiz ışığında şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki tüm bu eğitimler kayda değer bir vizyon katıyor. Bu projeleri hazırlayıp hayata geçirdiğinizde göreceksiniz ki verdiğiniz emekler boşa gitmemiş. Bu da sizi, projelere dahil olan herkesi memnun ve mutlu edecektir. Hepinizi bu eğitim programına dahil olduğunuz için kutluyorum.” dedi.

 

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.