Nişancı’yı Arama Çalışmaları 3’üncü Gününü Tamamladı

  • Haberin Tarihi: 12 Mayıs 2019
  • Bu haber 737 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Nişancı’yı Arama Çalışmaları 3’üncü Gününü Tamamladı

 

Soğanlı Dağı’nda haber yaparken uçuruma yuvarlanan ve arama kurtarma ekiplerinin dere içerisinde aradığı AA Bayburt muhabiri Abdulkadir Nişancı, 3’üncü gününde de bulunamadı. 

Arama kurtarma ekiplerinin dik ve engebeli yamaçlarda süren arama çalışmalarında dere kenarında Nişancı’ya ait ayakkabının bulunması üzerine, arama çalışmaları bölgede yoğunlaştırıldı. 

Arama çalışmalarına Trabzon ve Rize’den gelen AFAD ve Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ekipleri de arama çalışmalarına eşlik ettiler. Ekipler, Abdülkadir Nişancı’nın düştüğü belirlenen nokta ile yaklaşık 150 metre uzaklıktaki hidroelektrik santral arasındaki dere yatağında aramalarını yoğunlaştırdı. 

Arama kurtarma çalışmalarının bulunduğu bölgeden bir an bile ayrılmayan Nişancı’nın acılı babası Nafiz Nişancı ve diğer aile bireyleri, umutlarını koruduklarını belirterek Abdülkadir Nişancı ile ilgili gelecek haberi bekliyorlar. 

Ankara’dan gelen Jandarma Özel Asayiş Komutanlığına (JÖAK) bağlı su altı arama ve kurtarma timinin gün boyunca derede zor şartlarda yürüttüğü çalışmalara yağış ve sis nedeniyle ara verildi. Üçüncü gününü tamamlayan arama çalışmaları yarın sabah yeniden devam edecek.

 

 

 

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.