Nazlı Şentürk Kızılay Anaokulu Milli Eğitime Devredildi

  • Haberin Tarihi: 11 Eylül 2018
  • Bu haber 726 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Nazlı Şentürk Kızılay Anaokulu Milli Eğitime Devredildi

 

Bayburt’ta yapımı tamamlanan Nazlı Şentürk Kızılay Anaokulu imzalanan protokolle İl Milli Eğitim Müdürlüğüne devredildi. 

Türkiye Büyük Millet Meclisi TBMM Başkanı Binali Yıldırım’ın Başbakanlığı döneminde eşi Semiha Yıldırım himayesinde Türk Kızılay’nın “ 81 ilde 81 Anaokulu” projesi kapsamında Bayburt Grup tarafından bağış olarak yapımı üstlenilen ve tamamlanan Nazlı Şentürk Kızılay Anaokulu için devir protokolü imzalandı. 

Valilik Toplantı Salonu’nda düzenlenen imza törenine Vali Ali Hamza Pehlivan, İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Karakaşoğlu, Kızılay Bayburt Şubesi Başkanı Fikret Aksoy, okulun yapımını üstlenen Bayburt Group A.Ş. yetkilileri ve Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri katıldı. 

Törende anaokulu hakkında İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Karakaşoğlu’ndan bilgiler alan Vali Pehlivan, “Projenin hayata geçirilmesini sağlayan başta Sayın TBMM Başkanımız ve saygıdeğer eşleri olmak üzere, Türk Kızılayı’na ve projenin yapımını bağışlarıyla üstlenen Bayburt Group A.Ş’ye ilimiz adına teşekkür ediyorum, hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.