MÜSİAD Bayburt Yönetiminden Bakan Ağbal’a Ziyaret

 • Haberin Tarihi: 25 Temmuz 2017
 • Bu haber 766 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
MÜSİAD Bayburt Yönetiminden Bakan Ağbal’a Ziyaret

MÜSİAD Bayburt yönetim kurulu, 65. Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti Bakanlar Kurulu’na tekrar Maliye Bakanı olarak atanan Bayburt Milletvekili Naci Ağbal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Bakan Ağbal’ın ziyaretine, MÜSİAD Bayburt Başkanı Fatih Yumak, MÜSİAD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Hikmet Köse, MÜSİAD Genel Merkez Teşkilatlanma Komisyonu üyesi Osman Çalışkan ve MÜSİAD Bayburt üyeleri Nazmi Mazlum, Mustafa Haşlak, Habil Şentürk, Cengiz Babaoğlu, Binali Cebeoğlu, Muhsin Bahadır, Erdal Şentürk, Habip Cangi, Ahmet Aker, Kenan Şahin ile MÜSİAD Bayburt Genel Sekreteri Bülent Şipal yer aldı.

Maliye Bakanı Ağbal’a Bayburt’ta kurulan MÜSİAD’ın amacı, hedefleri ve planlanan faaliyetler hakkında bilgiler verildi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Maliye Bakanı Naci Ağbal ise şunları söyledi: “Bayburt MÜSİAD’ına kavuştu. Tebrik ediyorum, hayırlı olsun. Yapacağınız çalışmalarla Türkiye ve Bayburt’un ticari hayatına katkıda bulunacaksınız. MÜSİAD’ın ulvi bir kuruluş amacı var, o amaca da hizmet edilmesi gerekiyor. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

MÜSİAD’ın, Bayburt’un ekonomik ve sosyal gelişmine eye önemli katkılar sunabileceğini belirten Ağbal, “ MÜSİAD Bayburt’ta yeni veya eski yatırımcılarla ilgilenmeli, onlar için çözüm önerileri geliştirmelidir. MÜSİAD aracılığıyla Bayburt’tan bize gelecek olan her türlü fikre, projeye açığız. Bayburt’un ekonomik durumu, yapılması gerekenler ile ilgili hazırlanacak sunum ve raporlar üzerinde istişareler yapalım. Çözüm bende diyende değil dertleri çekenlerdedir ” ifadelerini kullandı.

“Türkiye ve Bayburt İçin Çalışacağız”

Yoğun programı arasında MÜSİAD Bayburt ailesine vakit ayırdıkları için Maliye Bakanı Naci Ağbal’a teşekkürlerini ileten MÜSİAD Bayburt Başkanı Fatih Yumak ziyarete katılamayan üyelerin mazeretlerini, saygı ve hürmetlerini ileterek şunları söyledi: “MÜSİAD Bayburt ailesi olarak özelde Bayburt, genelde ise Türkiye’nin sosyal ve ekonomik hayatının gelişmesine katkı sunmak için gece gündüz demeden çalışacağız. Bayburt’umuzun her türlü sorunu ile ilgilenecek ve bu sorunların çözümü noktasında yapılması gerekenleri ortaya koyacağız” deye konuştu.

Ziyarette, ziyaretçilerin tek tek görüşlerini dinleyen AğbaL’a baba toprakları Yoncalı (Orsor) köyünden getirilen toprakla dizayn edilen teraryum çalışması hediye edildi.

MÜSİAD Bayburt yönetim kurulu üyeleri, bakanlık ziyareti sonrası Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, 15 Temmuz Şehitler Anıtı ve MÜSİAD Ankara ziyaretini gerçekleştirdi.

 

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

 • gurbetci
  25 Temmuz 2017 11:27

  müsiad Bayburt şube yönetimi ve başkanı Bayburt ilinde kaçtanesi vergi rekortmenleri listesindeler acaba merak ettim …

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.