MHP’nin Bayburt Milletvekili Adayı İdris Aydın

  • Haberin Tarihi: 7 Mayıs 2018
  • Bu haber 646 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
MHP’nin Bayburt Milletvekili Adayı İdris Aydın

Milliyetçi Hareket Partisi Bayburt İl teşkilatı yaptığı basın toplantısıyla 24. Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerinde Milletvekili Adaylarının İdris Aydın olduğunu açıkladı.

“Bayburt’un makus talihini değiştireceğiz”

Cumhur ittifakının baş mimarının Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli olduğunu vurgulayan İl Başkanı Bekir Kasap, “24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan seçimlerde birinci önceliğimiz Cumhurbaşkanlığı seçimi, ikinci önceliğimiz ise milletvekili seçimleri olacaktır. Bu gün burada toplanmamızın ana sebebi milletvekili adayımızı kamuoyuna açıklamaktır. Bizler bu seçimlerde Bayburt’un makus talihini değiştirmek için iddialıyız. Bütün teşkilatımızla birlik içerisinde bu seçimleri kazanacağız. Güçlü bir şekilde milletvekilliğini kazanmak için yola çıkmış bulunuyoruz. İçimizden olan ocak, ilçe ve il başkanlığı yapmış. Belediye başkan adayımız olmuş, son olarak merkez yürütme kurulu üyesi olmuş, kariyerli ve şahsiyetli bir arkadaşımız olan İdris Aydın, Milliyetçi Hareket Partisi Bayburt Milletvekili adayımızdır” dedi.

“Hizmet etmek için bu göreve talip oldum”

Milliyetçi Hareket Partisi Bayburt Milletvekili adayı olan İdris Aydın yaptığı konuşmada, “ Bu davanın ve bu camianin içerisinde bulunmaktan ve 24 Haziran seçimlerinde sizleri temsil edecek olmaktan dolayı büyük onur ve şeref duyuyorum. Cenab-ı Hak çıkmış olduğumuz bu yolda fitneye ve fesata düşmeden bu memleketi hizmet etmek adına bizlere güç ve kuvvet versin, kazamız mübarek olsun.

Artık olgunlaştık ve bu memlekete hizmet edecek yaşa gelmiş bulunuyorum. Bayburt için hayal kurmak ve hizmet etmek adına bu göreve talip oldum. İnşallah Cenab-ı Hak’ta yardım edecektir diye düşünüyorum. İlimizde vekil sayısı bire düşmüş durumdadır. Bizler güneşi önümüze aldık yürüyoruz. Gölgemiz arkamızdadır ister gelsin ister gelmesin. Bizler ceht ettik doğru bildiklerimizi ülkemiz ve Bayburt adına konuşacağız. İnşallah bu işi başaracağız diye de düşünüyor hepinize saygılar sunuyorum” diye konuştu.

Milliyetçi Hareket Partisi Bayburt il teşkilatı binasında yapılan Milletvekili aday tanıtımı toplantısında yapılan konuşmaların tamamını görüntülerde izleyebilirsiniz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

 

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.