MHP Milletvekili Adayı İdris Aydın Muhtarlar İle İftar Yemeğinde Buluştu

  • Haberin Tarihi: 31 Mayıs 2018
  • Bu haber 675 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
MHP Milletvekili Adayı İdris Aydın Muhtarlar İle İftar Yemeğinde Buluştu

 

Bayburt Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı İdris Aydın Kale Park’ta iftar yemeğinde Mahalle Muhtarlarıyla bir araya geldi.

İftar öncesi konuşma yapan Milliyetçi Hareket Partisi Bayburt il Başkanı Bekir Kasap şunları söyledi: “24 Hazıran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinde öncelikli hedefimiz Cumhurbaşkanlığı seçimini başarıyla tamamlamaktır. Bunu başaramazsak ikinci tura kalınacak olursa sıkıntı yaşanacaktır. Çünkü ülkemiz üzerinde oynanan oyunu bertaraf etmek için ilk turda Cumhurbaşkanını seçmemiz gerekiyor.  Milletvekili seçimlerinde ise sağolsunlar bildiğiniz üzere sayı ikiden bire düşmüş durumda.  Şimdi ise bir milletvekilliği için yarış içerisindeyiz. Seçilecek olan vekil Cumhur ittifakının Milletvekili olacaktır. Bu nedenle gelecek dönem AK Parti ve MHP ülkeyi birlikte yöneteceklerdir. Bu işi en iyi yapacak olan kariyeri ve kapasitesine güvendiğimiz Milletvekili Adayımız İdris Aydın bu yarışı başarıyla tamamlayacaktır” dedi. 

“Ankara’ya gerektiği gibi sorunlarımızı taşıyamadık”

Bayburt Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı İdris Aydın ise yaptığı kısa konuşmada, “ Ülkemiz sıkıntılı bir süreçten geçmektedir. 15 Temmuz ve sonrasında Türkiye’nin üzerine göz dikenler, Türkiye’nin en değerli topraklara sahip olduğunu bilen içteki ve dıştaki ihanet şebekeleri ülkemizi diz çöktürmek adına harekete geçmiş durumdalar. Bu süreçte mensubiyeti olmaktan gurur duyduğum Milliyetçi Hareket Partisi ve onun bilge lideri hükümetinin ve devletinin yanında olarak bu oyunlara dur diyerek memlekete sahip çıkmıştır. Partimize önceleri oy vermek istemeyenler 15 Temmuz ve sonrası liderimizi ve partimizi daha iyi anlamış durumdadır. Bu nedenle hiç kimsenin Milliyetçi Hareket Partisi’ne oy vermemek için hiçbir gerekçesi kalmamıştır.

Bayburt’ta geldiğimizde, ben harita mühendisiyim, yaklaşık 25 yıldır hem ticaretin hem de siyasetin içerisindeyim. İki defa belediye başkan adayı olmam münasebetiyle Bayburt’un sorunlarını ve sıkıntılarını en iyi bilen kardeşlerinizden birisiyim. Bizim en büyük sıkıntımız ve en büyük sorunumuz Bayburt’un Ankara ile iletişimidir. Bizler Bayburt’un sorunlarını Ankara’ya gerektiği gibi taşımız olsaydık bu gün tartıştığımız sorun ve problemlerin en az yüzde ellisini çözebilirdik. Ben sizlerin huzurunda onun sözünü veriyorum.  Biz Bayburt’un sorunlarını en iyi şekilde Ankara’ya taşıyacağız. Bizlere güvenip bu ruhsatı bizlere verdiğiniz takdirde  bende Bayburt adına en güçlü bir şekilde hizmet edeceğime söz veriyorum” diye konuştu.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.