MHP İl Başkanı Kasap’tan Tartışma Yaratacak İddialar

  • Haberin Tarihi: 12 Haziran 2018
  • Bu haber 818 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
MHP İl Başkanı Kasap’tan Tartışma Yaratacak İddialar

 

24 Haziran seçimlerine 11 gün kala Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Bekir Kasap Cumhur İttifakında tartışma yaratacak iddialarda bulundu.

Son günlerde yaptığı açıklamalarla Bayburt’taki siyasi gündemin hareketlenmesine neden olan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Bekir Kasap, son bir hafta içerisinde üç ayrı iftar programlarında basın mensuplarına yaptığı açıklamalarda tartışma yaratacak ifadeler kullandı.

“Bu tür iftiralara kesinlikle inanmayın”

Köy Muhtarlarıyla Kale Park tesislerinde iftar programında bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Bekir Kasap Muhtarlara seslenerek şunları söyledi: “ Değerli Muhtarlarım AK Parti’li Milletvekili adayı ve değerli yöneticileri köylerde yaptıkları konuşmalarda MHP ile anlaştıklarını ifade ederek, milletvekilliğini AK Partiye, Belediye Başkanlığını ise MHP’ye bıraktıklarını söylemişler. Böyle bir şey kesinlikle yok. Bu söylem şuandaki Bayburt Belediye Başkanına en büyük hakarettir. Bunu kesinlikle kabul etmiyorum. Milliyetçi Hareket Partisi böyle pazarlıklar içerisine kesinlikle girmez. Bu bir siyasi yarıştır. Bizler bu yarışı da en güzel şekilde Cumhur İttifakının esaslarına ve Yeni Kapı ruhuna bağlı kalarak seçime kadar devam ettirecektir. Bu tür iftiralara kesinlikle inanmayın. Bizim hiç kimseyle böyle bir pazarlığımız olmaz. Biz yarışımızı devam ettiriyoruz. Açık ara öndeyiz ve milletvekilliğini de kazanacağız “dedi.

“Dualarınızı yanımda hissediyorum”

Daha sonra kısa bir konuşma yapan Milliyetçi Hareket Partisi Bayburt Milletvekili Adayı İdris Aydın, “ Bizler yıllardır siyasette dostluk ve kardeşlik çerçevesinde diğer siyasi partilerle birlikte güzel bir ortamda siyaset yapmaya gayret ediyoruz. Fitneden ve fesattan Allah’a sığınıyoruz. Bayburt’ta yaklaşık 40 gündür gezdiğimiz bütün köylerde bizleri misafir ettiniz. Bizlerle istişare ettiniz ve Bayburt’un sıkıntılarını dile getirdiniz. Ben burada sizlerle birlikte olmaktan dolayı onur ve şeref duyuyorum. 24 Haziran seçimleri ülkemizin yüz yılına hitap edebilecek bir seçim olacaktır. Ben Milliyetçi Hareket Partisi’ni sahada bu kadar aktif olduğunu ve sizlerinde dualarınızı yanımda güçlü bir şekilde hissediyorum” diye konuştur.

 

 

 

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.