Memiş,”MHP’liler ve Ülkücüler Benim Gibi Düşünür”

 • Haberin Tarihi: 19 Kasım 2014
 • Bu haber 4720 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
Memiş,”MHP’liler ve Ülkücüler Benim Gibi Düşünür”

 

MHP eski genel sekreter yardımcısı ve Bayburtlu Araştırmacı Yazar Naci Memiş Kültür Televizyonunda çıktığı haber özel programında Kobani eylemleri başta olmak üzere Güneydoğuda yıllardır yaşanan kürt sorununun bilinmeyen gerçeklerini ve Türkiye üzerinde oynanan dış mihrakların planlarını içeren gerçekleri anlattı.

Türkiye’nin gündemini önemli derecede meşgul eden Kobani eylemleri ve Türkiye’ye yansımaları başta olmak üzere çözüm süreci konusunda hemen her gün televizyon ekranlarında saatlerce konuşan ve kendilerini aydın kesim içerisinde tanımlayanların büyük bir bölümüne bakıldığında, benzer başlıklı sorulara verdikleri cevaplar birbirinden çokta farklı olmadığını görürsünüz.

Hep aynı simalar ve kendi görüşlerini defalarca söyleyen konuşmacıları ekranda görünce ne söyleyeceklerini aşağı yukarı tahmin edebilirsiniz. Ama bu tür programlarda nedendir bilinmez ama bir Bayburtlu Araştırmacı Yazar kimliği olan ve ülkenin gündemini derinden etkileyen sorunlarla ilgili fikirlerinden yararlanılacak kişi veya kişileri konuk olarak göremezsiniz. Bunun gerekçelerini çeşitli nedenlere bağlayarak tartışmak mümkündür. Bu gerçekten yola çıkarak yayınlamak istediğimiz haberin konusu Kobani eylemleri ve Türkiye’nin Güneydoğu gerçekleriyle ilgili Kültür Televizyonunda Bayburtlu olan ve mesleğinin geleceğinde ümit vaat eden program sunucusu Çağlar Cilara’nın konuğu Bayburtlu Araştırmacı Yazar Naci Memiş’in bir saati aştın yaptığı konuşma bir çok bilinmeyeni gündeme taşıyor.

Bu programın izleyenlerin yararlanacakları bir çok bilgi olduğuna inandığımız için Bayburt Medya olarak Programın tamamını Kültür Televizyonunda yayınlandığı şekliyle yayınlıyoruz.

 

[iframe width=”420″ height=”315″ src=”//www.youtube.com/embed/rBd3h4CRs6k” frameborder=”0″ allowfullscreen]

 

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 7 Yorum Yapıldı.

 • D.Ali BARIN
  19 Kasım 2014 13:36

  Hocam sana teşekkür ederiz konuşmalarınızdan dolayı bizleri aydınlattınız.

 • arif
  19 Kasım 2014 19:21

  Naci Memiş Hoca Bayburt’un önemli değerlerindendir tabi ki kıymetini bilene.

 • bayburtlu
  20 Kasım 2014 09:08

  Naci bey gibiler genel baskan olmali ve muhsin baskanin felsefesinide hakim kilmali

 • Turan AKYOL
  26 Kasım 2014 17:52

  İnşallah ileride MHP nin başına gelir ve Alperenler ile Ülkücüleri de bir araya toplar işte bu.. Helal olsun Nacı Başkan Madem ki Bayburt Türkiye nin en huzurlu ve en güvenilir ili o zaman Genel Başkanlık yakışır Bayburt u ma Hitabet ise Hitabep, bilgi ve tecrübe ise burda.. Şu anki tüm liderlerden daha karizmatik ve daha bilgili.. Yakışır Başkanım Allah Yar ve yardımcınız olsun. Tespitlerinize aynen katılıyoruz Ayrıca Bu yayını bizlerle paylaşan Bayburt Medya ve ekibine de teşekkür ediyoruz.

 • Hasan PEKSERT
  26 Kasım 2014 18:02

  Aynen katılıyorum..İnşallah neden olmasın Şu an ki liderlerin hepsine nal toplatır Evelallah..Bizim böyle yüreklere ihtiyacımız var Millet olarak..

 • H.Haluk AKKOYUNLU
  26 Kasım 2014 18:11

  Çok teşekkür ediyoruz değerli Hocam Allah sizden razı olsun. Ayrıca Bu güzel programı bizlerle paylaşan Bayburt Medya ya ve ekibine de teşekkür ediyoruz. Ağlarsa anam ağlar, gerisi yalan ağlar…H.Haluk AKKOYUNLU Bayburt Şehit ve Gazi Aileleri Dayanışma Derneği Başkanı ŞADDER

 • Nurullah HAKYEMEZ
  26 Kasım 2014 18:34

  Biz Naci MEMİŞ hocamızın kıymetini biliyor ve onu çok seviyoruz..

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.