Kurban Bayramı Buluşması Zahit Mahallesi Odasında Gerçekleşti

 • Albümün Tarihi: 1 Eylül 2017
 • Bu Albüm 837 defa okundu.
 • Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş

Bayburt’ta bayramlarda anane haline gelen bayramlaşma programı Kurban Bayramı nedeniyle Zahit Mahallesi mahalle odasında gerçekleşti.

Bayramlaşma programına Maliye Bakanı Naci Ağbal, İçişleri Eski Bakanı Ülkü Güney, Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan, AK Parti Bayburt Milletvekili Doç.Dr. Şahap Kavcıoğlu, Belediye Başkanı Mete Memiş, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Selçuk Coşkun, Siyasi Parti İl Başkanları, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Günün anlam ve önemine yönelik yapılan konuşmaların ardından, mahalle odasındaki bayramlaşma programı sona erdi. Yapılan konuşmaların tamamını görüntülerde izleyebilirsiniz. 

 

Bu yazıya 2 Yorum Yapıldı.

 • halil ibrahim
  1 Eylül 2017 21:09

  bir zahit malalleli olarak, başta sayın muhtarımıza ve çok değerli büyüklerimize , ve syn. prf.dr. eski bakanımız ülkü gökalp güney amcamın hörmetle ellerinden öper. saygılarımı arz eder , bir bayburtlu olarak herkese çok teşekkür ederim. iyiki varsınız. sizlerle gurur duyuyoruz.

 • Sinirhastası
  2 Eylül 2017 07:20

  Etrafımıza baktığımızda kaldırım asfalt v.s yapılıyor aldığım bilgilere göre galer de kentsel dönüşüm uygulanacak bölge varmış hamam ve cevresi , kışla çeşmesi çevresi v.s.. eğer öteki bölgeler gibi bırakın yapımını dedikodusu 10 yıl sürecek se lütfen hiç yapılmasın. .. milleti oyalamayın yapılacaksa yapılsın iş başka vilayetlere gelince her şey hızlı oluyor bizde tık yok. Yetkililer bu konuda vatandaşı lütfen aydınlatsın yapılacaksada acil yapılmalı.

  Ayrıca bundan bir sene evvel yerel kadrolarda büyük bir tasviye olacağını yazmıştım. Nitekim gerçekleşti … ayrıca bir siyasi partinin il başkanlığı için uapılan kulislere hiç zahmet edilmesin… babasının oğlunun hiç sansı yok.. menfaat peşinde koşanlara taviz verilmeyeceği söyleniyor… gelecek dönem belediye meclisinde ve parti yönetiminde tamamen yeni yüzlerin olacağı ifade ediliyor. Bu bahsi geçen parti şimdiden kimselere çaktırmadan gözüne kestirdiği şahıslara partilerine katılmaları için teklifte bulunuyor. Bu da gösteriyorki bu parti başvurana değil kendi istediği yeni yüzlere alan açacak.
  Saygılarımla.

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.