KUDAKA’dan Hibe Desteği Alan Projeler Yerinde İncelendi

  • Haberin Tarihi: 29 Ocak 2019
  • Bu haber 433 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
KUDAKA’dan Hibe Desteği Alan Projeler Yerinde İncelendi

 

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürü Barış Yeniçeri Erzurum, Erzincan ve Bayburt illerini ziyaret etti 

2010-2018 yılları arasında KUDAKA’nın mali destek programlarından hibe desteği alan projeleri yerinde inceleyen Yeniçeri’ye saha ziyaretleri esnasında KUDAKA Genel Sekreteri Osman Demirdöğen, genel müdürlükten daire başkanları ve ajans personeli eşlik etti.

Program kapsamında; Erzurum’da, Recep Tayyip Erdoğan Fuar ve Kongre Merkezi, Yüksek İrtifa Sporcu Kampı Projesi, ETÜ Kristal Girişimcilik Merkezi, Kültür Yolu, Üç Kümbetler Çevresinin Yenilenmesi ve İyileştirilmesi Projesi ve Organize Sanayi Bölgesinde yer alan firmalar, Erzincan’da, Ahıskalı misafirlerimiz için pazaryeri projesi, Güneş fatura göndermez projesi, Erzincan jeotermal altyapının iyileştirmesi projesi, Güneşle gelen güç projesi, İŞGEM – Erzincan İş Geliştirme Merkezi ve Organize Sanayi bölgesinde yer alan firmalar, Bayburt’ta ise Doğal Taş Fabrikası ve Organize Sanayi Bölgesinde yer alan firmalar ziyaret edildi.

Ziyaretler sonrası ajans çalışanlarıyla buluşan Yeniçeri, ajansın faaliyetleri, projeleri ve bölgeye sağladığı desteklere ilişkin personelden bilgi aldı.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.