Kitre Köyü Göleti Ağaçlandırılıyor

 • Haberin Tarihi: 29 Eylül 2016
 • Bu haber 3211 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
Kitre Köyü Göleti Ağaçlandırılıyor

 

Kitre köyü göletinin çevresi geniş bir organizasyonla köylüler tarafından ağaçlandırıldı.

Kitre’de göletinin bulunduğu bölgeye 1500 adet çam ağaçının dikimi gerçekleştirildi. Gelecek nesli düşünerek ağaç diktiklerini belirten köy muhtarı Temel Gündüz, “ Göletimizin bulunduğu alana bu yıl önemli sayıda ağaç dikimi gerçekleştirdik. Ayrıca Bayburt Orman İşletme Şube Müdürü Alparslan Katırcı’nın gelecek yıl için köyümüzün belirli alanlarına ağaç dikimi yapacağını belirtmekte yarar var. Kitre köyü sakinleri olarak kendisinin vereceği destekler için şimdiden kendisine teşekkür ediyoruz.

Ayrıca Samsun Milletvekilimiz sayın Çiğdem Karaaslan’ın köyümüzle ilgili çalışmaları yakından takip etmesi bizleri çok memnun etmektedir. Kitre göletimizin etrafında ağaç dikimi çalışmalarına katkı sağlayan ve sulama suyunun getirilmesinde katkıda bulunan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Ağaç dikimi organizasyonunu yöneten muhtar azalarından Engin Oğul ile birlikte katkı sağlayanlar sırasıyla; Halil İbrahim Kadakal, Ali Osman Özyıldırım, Bayram Yıldız, Hicabi Durmuş, Semra Kahraman, Sezgin Oğul, Pınar Şişman, Lokman Özbak, Murat ve Hicabi Çatalbaş, Ersin Aslan, Tahir Kadakal, Salih Orhan, Basri Ertaş, Abdullah Okay, Doğan Kadakal, Mukaddem Ay, Selami Zeybek, Tamer Şişman, Öztürk Dölek, Korkmaz-Yavuz ve Ahmet Erel, Erhan Durmuş ve Aslan Pala…

 

 

 

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

 • Gürsel Karapınar
  29 Eylül 2016 23:31

  Kitre köyü sakinlerini ,muhtarı ve heyetini tebrik ediyorum..
  Bu güzel çalışma ,diğer gölet sahibi köylerimize örnek olur..
  İleride buralara yapılacak ağaç yapılarla ,konaklama tesisleriyle
  hizmet vermesi en büyük dileğimizdir….Kitreliler bunu başaracaktır.
  İnanıyorum…! Tüm dostlara selam olsun….

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.