Kavcıoğlu’ndan Seçim Sonrası Önemli Açıklamalar

 • Albümün Tarihi: 17 Nisan 2017
 • Bu Albüm 1555 defa okundu.
 • Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş

AK Parti Bayburt Milletvekili Doç.Dr.Şahap Kavcıoğlu, anayasa değişikliği oylamasında Evet diyerek Türkiye rekoru kıran Bayburt’ta yaptığı açıklamada, önemli değerlendirmelerde bulunarak hemşehrilerine teşekkür etti.

Kavcıoğlu, Bayburt Otelinin terasında yaptığı basın açıklamasında şu ifadeleri kullandı; Türkiye’nin 17 Nisan itibarıyla yeni bir döneme girmiştir. Bu değişim için önemli bir destek veren bütün hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Türk milleti son 10 yılda Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye ve dünya ölçeğinde önemli gelişmeler kaydetti. Bugün dünyanın büyük projelerini gerçekleştiren bir Türkiye’den bahsediyoruz. Anayasa değişikliğinin kabul edilmesiyle Türkiye’de yeni bir dönem başladı. Türkiye çok daha güçlü bir şekilde yoluna devam edecek. O siyaset mühendislerinin, vesayet odaklarının Türkiye’deki maşalarıyla artık Türkiye’deki siyaseti dizayn etme şansları kalmayacaktır” dedi.

Referandum sonrası nasıl bir Türkiye’nin olacağını detaylarıyla açıklayan Kavcıoğlu, Bayburt milletvekilleri olarak alınan Türkiye birinciliği sonrasında sorumluluklarının daha artını ve Bayburt adına hizmetlerin artarak devam edeceğini vurguladı.

Son bir yılda yapılanların 30 yıldır yapılanlardan fazla olduğunu belirten AK Parti Bayburt Milletvekili Doç.Dr.Şahap Kavcıoğlu’nun özellikle Bayburt’la ilgili sorulan sorulara verdiği  cevaplar ve konuşmasının tamamını görüntülerde izleyebilirsiniz.

Bu yazıya 10 Yorum Yapıldı.

 • bihemta
  17 Nisan 2017 22:30

  ne yapılmış son bir yılda? 2 -3 tane eski kamu binası sökülüp yenisi yapılıyor. başka da bir şey yok. yollar yapılmaya başlandı ama özel idare önünde 3 haftadır aynı yerde debelenip duruyorlar. ilerleme sıfır. bu iş memur mesaisiyle olacak iş değil vardiyeli ve birden fazla ekiple çalışılmalı. bir hafta içerisinde asfalt dökümüne hazır hale gelmeli.

 • BAYBURTLU
  18 Nisan 2017 02:43

  bayburta son 1 yılda da demiyorum son 15 yıldır ne yapıldı allah aşkına bunu birisi söylesin sayın vekilin sözleri gaz almaya yöneliktir ben bütün bayburtluları gerçekleri görmeye davet ediyorum birilerinin ne söylediğine bakmayın gözlerinize sorun bayburtta yaşıyorsunuz bakın ve görün ne değişmiş bayburtta olumlu anlamda olumsuz olarak söylemek gerekirse tabi çok değişiklikler var mesela bayburtun nüfusu 3 te birine düştü üniversite de olmasa bayburt bugün ilçeydi hastane ok yol yok 15 senedir bu memlekete kimse hizmet yaptım diyemez en sonunda insanları yine kandırdılar ve oyunu aldılar vallahi bayburtlu olarak memleketimin bu kadar dikkate alınmamasına kahroluyorum benim canım yanıyor ama birileri hala bayburta şu kadar hizmet yapıldı falan diyor bunu diyen insanlar bayburta ve bayburtluya ihanet ediyor biz bayburtlular gerçekleri görüyoruz lütfen bayburtluların oyunu almak için türlü numaralara başvurmayın bayburtluya adil olun kandırmayın en azından bu memleketin bilinçli olarak geri bırakıldığı gerçeğini değiştirmeyin sizden tek isteğimiz budur bayburta hizmet edin boş laf yapmayın

 • ADEM
  18 Nisan 2017 03:23

  dilerim bayburt bundan sonra bayburta yakışan yöneticilerini seçer güzelim şehrin sokakları köstebek çukuru gibi yazın tozdan kışın buzdan bu şehrin yoneticileri vekılleri ne iş yapar.

 • TUNCAY
  18 Nisan 2017 11:18

  kop dağı tüneli Bayburtlunun hayalidir salmankaş tüneli şehrimize katkısı olacaktır alt yapı su alt yapı kanalizasyon arıtma tesisi mayıs ayında temeli atılacak hastane okullar üniversite bunlar şehrimize bir katkıdır diye düşünüyorum mermer taş fabrikası inşallah 2017 Bayburt için daha güzel olur selamlar

 • VADANDAŞ
  18 Nisan 2017 13:27

  bayburtta referandumdaki oy ak partinin hizmetleri veya milletvekili yerel yöneticilerinin çalışmalarıyla değil bayburtun insanının ülkenin bugün geçtiği olağan süreçten ve sayın cumhurbaşkanına güveninin bir göstergesidir eğer ak parti yi değerlendirseydik bunun tam tersi olması gerekti ak partili hiçbir yöneci çıkan bu sonuca sahip çıkmaya kalkmasın sayın cb nından kurduğu ak partiye sahip çıkmasını ilk kuruluş amacına hizmetlerine dönmesini işlerin ehline verilmesini ak partinin aklını başına almasını bekliyoruz eğer almasalar ilk yerel seçimlerde neler olacağını görecekler onlar düzeltmezse millet en yakın saçimde düzeltecektir..

 • bayburtlu
  18 Nisan 2017 16:35

  Bayburdumuz Türkiye rekoru kırdı ….

  on beş yıldır bir şey yapılmıyor belki bundan sonra yapılır… Bekir ÇETİN – Hacı Ali POLAT – Mete MEMİŞ diğer ilere gidin de başkanlar nasıl çalışıyor bir görün gidemiyorsanız eğer bir ekip kurun o arkadaşlar gidip görsünler yeter bayburt bunları hak etmiyor…

  çağrı merkezi yapıldı doğrudur….

  ama bayburt u kurtarmak istiyorsanız bacasız fabrika acemi birliği başka çare yok…

  sayın vekilim lütfen belediye başkanlarını iş yapacak kişileri seçip getirin…

 • SEKO+
  18 Nisan 2017 19:05

  Sayın vekil, Belediyecilik Mimarı Sayın Recep Tayyip Erdoğan Belediye Başkanlığı döneminde İstanbul gibi bir metropolu 5 yılda çok büyük bir dönüşüme soktu. Bayburt ise AK Belediyecilik sayesinde, basiretsiz belediye başkanlarının yüzünden bir mezraya dönüştü.. Allah aşkına son bir yılda bize neler yaptığınızı anlatın bizde neler yapıldığını bilelim.. her yıl trilyon harcayarak asfalt üstüne asfalt atarak mı gelişim gösterdiniz? pönserek deresinin üstünü açarak rezil bir görüntü sunarak mı gelişim gösterdiniz? siz hangi yollarda kaldırımlarda yürüyorsunuz? hayret ediyorum.. şehrin göbeğindeki Türk Dünyası Parkı bakımsızlıktan berbat bir görüntü içinde. Diğer illere şehir hastaneleri yapılırken biz hala hastalarımızı çevre illere gönderiyoruz.. bu şehir en pahalı doğalgazı kullanıyor. kömür ücreti 1000 lira olmuş. iki tarifeli su ücreti var. bir iki saatlik şehirleri 15 dk. indirmek için hızlı trenler yapılıyor, biz hala otobüslerle yolculuk yapıyoruz. esnaf vergiden, sgk primlerinden kan ağlıyor.. kira gelirleri uçmuş. bunlar yetmez gibi basiretsiz idareciler yüzünden şimdi de okuldaki öğrenciler için servis ücretleri veriyoruz. kısa bu şehir bu saydıklarım ile Büyük şehirler ile yarıştırılıyor. cazibe merkezi yapacaksanız bu şehre imtiyaz tanımanız lazım. her türlü alanda indirimler sunulmalı. bu şehri yaşanabilir bir şehir hüviyetine sokun. inyallah bu yazılanları okur gereken ilgi ve alakayı gösterirsiniz. yaptım demekle birşey yapılmıyor., bu şehrin son umudu sizlersiniz. geçmiş mazide kaldı. Maliye Bakanımız ve Sizin gibi Bayburt Sevdalısı Vekilimiz var. sizlerde bu şehre bişey yapmazsanız bu saaten sonra Bayburt ya gümüşhaneye bağlanır, ya erzuruma.. saygılarımla…

 • serhat
  19 Nisan 2017 12:44

  sayın vekilim 15 yıldır bayburta oluk gibi para akıyor. sağolsun bakanımız ve siz kaynağı hiç bir şekilde esirgemediniz tek yatırım yapılsın bayburtlu mağdur olmasın diye.
  gelinen nokta da ve şehrin hali ortadayken soruyorum.

  Sayın vekilim Bu paralar nerelere harcandı???

 • EREN
  21 Nisan 2017 00:05

  etme yapma sayın vekil, bayburtu tanımıyorsun bile… yazık yazık. bayburt gerisin geri gitti. siz yayın değil ancak hayvancılığı destekleyinde bari vatandaş kalkınsın

 • BAYBURTLU
  21 Nisan 2017 20:53

  ASLINDA SAYIN VEKİL BİR İTİRAFTA DA BULUNMUŞ BUNU GÖRMEZDEN GELMEYELİM NE DEDİ BAYBURTA SON 1 YILDA YAPILAN HİZMET SON 30 YILDAN FAZLADIR DİYE BU BİLE AK PARTİNİN 15 SENE BOYUNCA BAYBURTTAN VE BAYBURTLUDAN SADECE OY ALDIĞINI KARŞILIĞINDA İSE YATIRIM YAPMADIĞINI GÖSTEREN EN NET İFADEDİR SAYIN VEKİLİN BU DEMECİ DE TAMAMEN BİLİNÇLİ OLARAK VERİLMİŞ BİR DEMEÇTİR REFERANDUM ÖNCESİ YAPILMASI MALUM EVET ÇIKMASI İÇİN KAMPANYA YÜRÜTÜLÜYOR BUNUN İÇİN BÖYLE DAVRANILMIŞTIR AMA BİZ BAYBURTLULAR GERÇEĞİ BİLİYORUZ AMA MERAK ETMEYİN EN YAKIN YEREL SEÇİMDE AK PARTİ BAYBURTTA DİBİ GÖRECEK KİMSENİN BUNDAN ŞÜPHESİ OLMASIN BAYBURTLU APTAL YERİNE KONMAKTAN BIKMIŞTIR BUNDAN SONRA HAKKINI NEYE MALOLURSA OLSUN ALACAKTIR SAYIN ERDOĞANI HEMŞERİLERİ BİLE BAYBURTLULAR KADAR DESTEKLEMEMİŞLERDİR BUNA RAĞMEN YERLERDE SÜRÜNEN BİR BAYBURT BU NE KADAR ADİLDİR SADECE VİCDANLARINIZA SORUYORUM BAYBURT ŞU ANDA BULUNDUĞU KONUMU HAKEDİYOR MU SORUYORUM EY BAYBURTU YÖNETENLER ÇIKIP BUNA CEVAP VERİN SİZLER BAYBURTA HİZMET ETMENİN KARŞILIĞINDA MAAŞ ALMIYOR MUSUNUZ BU MEMLEKETİN ASİL VEFAKAR CEFAKAR GERÇEKTEN HİZMETİ HAKEDEN İNSANLAR BAYBURTLULARDIR REFERANDUM SONUÇLARI BUNU GERÇEK ANLAMDA GÖSTERMİŞTİR BU NEDENLE BAYBURT ARTIK KALKINMIŞ BİR ŞEHİR HALİNE GELMEK ZORUNDADIR LÜTFEN BU YORUMU YAYINLAYIN BAYBURT MEDYA DA BU KONUDA ARTIK TARAFSIZLIĞINI YİTİRMELİDİR BAYBURTUN MENFAATLERİ LEHİNE TAVRINIZI KOYUN YERİ GELDİĞİNDE DÜŞÜNCENİZİ BELİRTİN AÇIKÇA TAVIR ALIN BAYBURTTAKİ YEREL YÖNETİCİLERİ EĞER Kİ YANLIŞ YAPIYORLARSA ONLARI ELEŞTİRİN ÇÜNKÜ HİÇ KİMSE BAYBURTTAN BÜYÜK DEĞİLDİR

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.