İyi Parti Bayburt İl Başkanlığına Süleyman Burç Seçildi

 • Haberin Tarihi: 3 Mart 2018
 • Bu haber 1803 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
İyi Parti Bayburt İl Başkanlığına Süleyman Burç Seçildi

İyi Parti Bayburt 1. İl Olağan Genel Kongresi Şair Zihni Kültür Merkezinde Gerçekleşti.

Kongreye İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Durmuş Yılmaz, Teşkilatlandırmalardan sorumlu genel başkan yardımcısı Yaşar Akkuş, Trabzon ve Gümüşhane İyi Parti İl Başkanları, Kadın Kolları Yönetimi, Demokrat Partisi İl Başkanı Metin İpek, Saadet Partisi İl Başkanı Osman Nuri Temur, İyi Parti Bayburt İl ve merkez İlçe yöneticileri ve çok sayıda partili katıldı.

Divan Başkanlığını İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Durmuş Yılmaz’ın yaptığı kongrede  divan üyeliklerine Gümüşhane İl Başkanı Ali Ateş,Trabzon İl Başkanı Hasan Saka ve  Teşkilatlandırmalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Akkuş seçildi.

Kongrenin açılış konuşmasını Bayburt İl Başkanı Süleyman Burç, ” İyi Parti kanunlar çerçevesinde kurulmuş ve yargıtay tarafından onaylanmış bir partidir.  Bunun için şunu söylemek istiyorum Bayburt gibi küçük bir ilde maalesef insanlara işten atma korkusu vermektedirler. Bizim Allah tan başka hiç kimseden korkumuz yoktur.Kongremizin ilimize ülkemize hayırlar getirmesini dilerim” dedi.

Sözlerine Afrin’de Şehit olan Mehmetçiklere Allah’tan rahmet ve Türk Milletine baş sağlığı dileyerek başlayan Genel Başkan Yardımcısı Durmuş Yılmaz, ” Komşularının tümüyle sorunlu hale gelen ülkemizin dış politikası basiretsiz ve vizyonsuz yönetimlerle çıkmaza sokulmuştur. Aynı yönetim emekli, asgari ücretli, taşeron işçiyi geçim sıkıntısına sokarken ekonominin çarklarını borçla döndürebilen kişi başına düşen on bin doları artıramamış ve çift haneli enflasyonu kontrol altına alamamıştır” ifadelerini kullanan Yılmaz, yaptığı konuşmada iktidarı eleştirdi ve iktidara geldiklerinde acilen yapacakları icraatlarını anlattı.

Kongrede yapılan konuşmaların tamamını görüntülerde izleyebilirsiniz.

Tek liste ile girilen kongrede Süleyman Burç İyi Parti Bayburt İl Başkanı olarak seçilirken yönetim kurulu listesinde şu isimler yer aldı:

1-Muammer Demirel

2-Yunus Özyıldırım

3-Yılmaz Kırıcı

4-Feyyaz Koçanoğlu

5-Ahmet Kemal Başar

6-Turgut Saymazoğlu

7-Gürbüz Kadakal

8-Mahmut Aydemir

9-Nejdat Keskin

10-İbrahim Köse

11-Erol Çalışkan

12-Taner Kaban

13-Süreyya Hancı

14-Gülsüm Temel

15-Meryem Demirci

16-Aycan Şap

17-Aydın Turgut

18-Adem Budak

19-Doğan Çoban

20-Hikmet Çelebi

21-Şahin Oruç

22-Şadi Erkul

23-Selman Karaoğlu

24-Necati Sansu

DisiplinKurulu Üyeleri

1-İshak Yıldırım

2-Muammer Yılmazoğlu

3-Barış Çelebi

4-Selma Diktaş

5-Songül Karakelle

6-İzzet Erbay

7-Necip Kırdan

8-Mehmet Demiroğlu

9-Salih Terzi

Genel Merkez Delegeleri

1-Süleyman Burç

2-Yusuf Ergül

3-Şemsi Şentürk

4-Necati Fidan

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

 

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 4 Yorum Yapıldı.

 • Bekir
  3 Mart 2018 20:39

  Gönlüm buruk ama hayırlı uğurlu olsun, bir dönem birlikte yol yürüdüğüm arkadaşları yolun karşısında görmek çok izah edilir bir ruh hali değil, herşeye rağmen tekrar hayırlı uğurlu olsun diyorum.

 • hamdi yürek
  5 Mart 2018 10:04

  fatih erbakanda parti kuracak,basından., desene saadet,te 2 ye bölündü,!!,hadi hayırlısı.tşk

 • seyfettin
  6 Mart 2018 07:19

  ya akıl alır gibi değil dün mhp bir yerler gelmiş menfaatlenmiş makam mevki sahibi olmuş işe girmiş ekmek yemiş ülkücü geçinen zavallılar menfaat uğruna mhp yi terk ederek bir kadının peşinden gitmek ne islam açısından ne türk töresinde yoktur ülkücü geçinip terk edenler anlaşıldıkı ülkücülükle bir bağları yokmuş onların bağı menfaatleymiş mhp dsp ve mhp chp ortaklıklarına tepki göstermeyenler neden bu tepkiyi gösterdi menfaat ötesinde birazdaha kafa yormak lazım bahçeli böyle yaptı neden gitti akp ile bir oldu bırakın erdoğan bahçeli düşmanlığını 15 temmuzu bu ülkede hep beraber yaşadık ülkenin bölünmez bütünlüğü söz konusu olduğunda ülkücüler vatanı için herşeyden vaz geçer ülkenin varlığı siyaset üstüdür bunu bilin siz menfaat peşinde olan zavallı dünyalıklar biz ülkücüler ise ülkemizin birliği aramızdaki fark bu ülkemize ve partizimize verdiğiniz zararı ALLAH sizden sorsun inşallah

 • Bayburtlu
  17 Mayıs 2018 23:40

  Ben inanıyorum ki, IYI parti kazanacak. Allah yardımcıları olsun, başarılar dilerim.

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.