İftar Programı Düzenleyen Kızılay’dan Yardım Açıklamaları

 • Haberin Tarihi: 5 Haziran 2018
 • Bu haber 626 defa okundu.
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
İftar Programı Düzenleyen Kızılay’dan Yardım Açıklamaları

 

Türk Kızılay’ı Bayburt Şubesi tarafından tarihi Taşhan’da verilen iftar programında şube başkanı Fikret Aksoy Bayburt’ta yapacakları yardımları detaylı bir şekilde anlattı. 

Türk Kızılay’ı Bayburt Şubesi Başkanı Fikret Aksoy verilen iftar yemeğiyle ilgili şunları söyledi: “Türk Kızılay’ının merhamet, iyilik ve yardım eli ramazan ayında da devam ediyor. Bayburt’ta ilk kez iftar düzenlemesi gerçekleştirdik. Genel merkezimizden bizlere bu konuda para gönderildi. Bizlerde tarihi Taşhan’da üç gün iftar yemeği düzenlemiş olduk. Ayrıca ilk defa bu ramazan ayında 630 kişiye ramazan ayı sonunda 350 şer TL para yardımı yapacağız. Bunun dışında Kızılay kartımız var. Her birisi 150 TL miktarı içeriyor. Bunu da yaklaşık 500 ihtiyaçlı insanımıza vereceğiz ve marketlerden kendileri alış veriş yapabilecekler.” diyen Aksoy’un konuşmasının tamamını görüntülerde izleyebilirsiniz.                                    

Taşhan’da iftar kuyruğunda bekleyenlerin sayısının fazla olması dikkat çekerken, verilen yemeklerin temiz ve kaliteli olması iftara gelenler tarafından memnuniyetle karşılanıyor.

 

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

 • hasan
  6 Haziran 2018 14:58

  hasretim tozuna
  toprağına
  yazına kışına
  baharına.
  gel diyorsun gelemiyorum
  her geçen gün sana değil
  ecelime yaklaşıyorum
  koynunda bana bir yer ver
  acı merhamet eyle
  ilanihaye
  beni koyma öksüz
  beni koyma garip..

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.