Esnaf Odaları Başkanlığı İçin Karaman Yeniden Aday

  • Haberin Tarihi: 6 Nisan 2018
  • Bu haber 441 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Esnaf Odaları Başkanlığı İçin Karaman Yeniden Aday

Bayburt Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği 3 Mayıs 2018 tarihinde yapılacak 10. Olağan Genel Kuruluna hazırlanırken mevcut Başkan Selahattin Karaman yeniden adaylığını açıkladı.

 Bayburt Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanlığı makamında bir basın açıklaması yapan Karaman, Berberler ve Terziler Odası, Şoförler ve Otomobilciler Odası, Aydıntepe Esnaf Odası ve Bakkallar ve Manavlar Odasının başkan ve yönetim kurulu üyelerinin desteğini alarak adaylığını açıkladı.

Genel Kurulun 3 Mayıs’ta yapılacağını işaret eden Karaman, “ 6 Odanın 4’ünün desteğini alarak yola çıktık. Bugünden itibaren de sizlerle beraber çalışmalarımıza hız vereceğiz. Yapılacak olan seçimlerin ilimize hayırlı olmasını diliyorum. Seddar Saka, Burhanettin Kahrıman, Yılmaz Develi ve Metin Albeni olmak üzere 4 Oda Başkanımızla bu yola çıktık ve çalışmalarımıza başlamış bulunuyoruz. Hep birlikte omuz omuza vererek yapılacak olan seçimden başarıyla çıkmayı hedefliyoruz.” dedi.

“50 oy kullanılacak”

Bayburt’ta Esnaf Odaları Birliğine bağlı 6 oda olduğunu belirten Karaman, “ Bu 6 odamızın 47 üyesi bulunmaktadır. Seçimlerde toplam 50 oy kullanılacaktır. Tabi burada başka aday olan arkadaşlarımız da var onlara da şimdiden başarılar diliyoruz.” Dedi.

Toplantıda hazır bulunan 4 oda başkanı yönetim kurullarıyla birlikte seçimlerde Selahattin Karaman’ı destekleyeceklerini ifade ettiler.

 

 

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.