Eskişehir Bayburtlular Derneğinden Üniversite Öğrencilerine Çağrı

  • Haberin Tarihi: 28 Ağustos 2018
  • Bu haber 676 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Eskişehir Bayburtlular Derneğinden Üniversite Öğrencilerine Çağrı

 

[responsivevoice_button buttontext=”SESLİ OKU” responsivevoice_button voice=”Turkish Female”] Eskişehir Bayburtlular Derneği, Eskişehir’de yüksek öğrenim gören ve yeni kayıt yaptıracak olan bütün öğrencilere kendilerine ulaşmaları konusunda çağrıda bulundu.

Yaklaşık 15 bin Bayburtlunun yaşadığı Eskişehir’deki üniversitelerde okuyan en az 250 öğrencinin olduğunu belirten Eskişehir Bayburtlular Derneği Başkanı Kıyam Bayram, “ Eskişehir’deki sosyal yaşantı öğrenciler açısından bir çok zorluk ve istenmeyen olumsuzlukları beraberinde getiriyor.

Bizler dernek yöneticileri olarak bu yavrularımıza derneğimizin ve konağımızın kapılarını açarak onlara her konuda yardımcı olmaya çalışacağız. Burada Bayburtluların ayrı bir yeri var. Üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir sorun yoktur. Amacımız öğrencilerimizin gelip dinlenebileceği, sorunlarını aktarabileceği, olumsuz ortamlardan uzaklaşıp bir çok sosyal ihtiyacını karşılayabileceği ortamlar sunacak olan derneğimizden yararlanmalarıdır.

İhtiyaçlı öğrencilerimizin ekonomik veya barınma sorunları konusunda onlara yardımcı olabileceğimizi vurgulamak isterim. Yani baba ocağı ve ana kucağı ortamını yaşayacakları dernek ve konağımızda onlara her konuda yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Geleceğe yönelik çok önemli projeleri onlar için hayata geçirmeyi düşünüyoruz. Mevcut okuyan veya yeni kayıt yaptırarak burada okuyacak olan üniversite öğrencilerimizin telefonla veya derneğimize ulaşarak bizlerle irtibat kurmalarını bekliyoruz” dedi.   

Adres: Arifiye Mah. İnhisar Sok. No:22 Eskişehir

Tel:  0544 888 69 69

 

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan BAYBURT MEDYA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.